Miley Cyrus etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Two and a Half Men 10. Sezon 7. Bölümü ile 8 Kasım 2012, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Avoid the Chinese Mustard” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Two and a Half Men 10. Sezon 4. Bölümü ile 18 Ekim 2012, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “You Know What the Lollipop Is For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


Uluslararası Af Örgütü’nün kuruluşunun 50. yılı dolayısıyla hazırlanan ve tüm geliri bu örgüte bağışlanan Bob Dylan şarkılarının ünlü isimler tarafından coverlanmasıyla oluşturulan “Chimes Of Freedom: Songs of Bob Dylan Honoring 50 Years Of Amnesty International” adlı albümde “You’re Gonna Make Me Lonesome When You Go” adlı şarkıyı seslendiren Miley Cyrus’tan bu şarkıya klip geldi.


Google’ın 2010 yılındaki Zeitgeist sonuçlarını geçtiğimiz günlerde açıklandı. Dünyaca bu yıl en çok aranan, tıklanan ünlü isimlerini ve daha fazlasını haberin devamında görebilirsiniz.

FOX kanalının 1999′dan bu yana düzenlediği ve 13-19 yaş arası gençlerin oyları ile belirlenen “Teen Choice Awards‘ın (Gençlerin Seçimleri Ödülleri) 2009 senesi kazananları dün açıklandı. “Twilight” filmi ve oyuncularının ödülleri süpürdüğü gecede “X-Men Origins: Wolverine” filmi de “En İyi Macera Filmi” olarak seçildi. Sinema, televizyon ve müzik kategorilerinde verilen ödüllerin dışında senenin en çekici bay ve bayanı da belli oldu: Robert Pattinson ve Megan Fox.

1992’den beri düzenlenen MTV Sinema Ödüllerinin 2009 yılı kazananları dün yapılan tören ile sahiplerini buldu.