Mehmet Turgut etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Yönetmen Yüksel Aksu; usta fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un fotoğraf kültür dergisi “46”nın “Hayvanlar Özel Sayısı”na “Dağ Keçisi” olarak konuk oldu. Doğa konusundaki hassasiyetiyle tanınan ve 2. sinema filmi “Entelköy Efeköy’e Karşı” 2 Aralık’ta vizyona girecek olan Aksu; “‘İnsan hakları yokken havyan hakları olur mu?’ demek saçma çünkü hakkın önceliği olmaz, hak haktır canlıya aittir, vicdana ilişkindir.” diyor.


Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifi bu kez ünlüleri süper kahraman haline getirdi. O isimler arasında kimler yok ki?


Fotoğrafın usta ismi, rock’n roll’un asi çocuğu Mehmet Turgut’un “rock” fotoğrafları; “Rock’n Frame” sergisiyle, yaşayan bir müzik mekanı olan Taksim Kemancı Rock Bar’da! Jack Daniel’s sponsorluğunda 31 Temmuz – 10 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek rock’n roll sergisinde; Alice Cooper, Metallica, Erkin Koray, Özge Fışkın, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Gripin gibi rock müziğinin sevilen isimlerinin fotoğrafları yer alıyor!


“Love Edition” Çıktı!

46 Dergisi, Özkan Uğur (Frankenstein) kapaklı Mart-Nisan 2011 “Horror Edition” konseptiyle tüm bayilerde.


Yepyeni Bir Nilüfer!

12 düet albümünün en büyük özelliği, Nilüfer’in 12 hit şarkısının yeniden düzenlenerek Rock grup/solistleriyle birlikte söylenmesi.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


46 Dergisi, Beyazıt Öztürk kapaklı Kasım-Aralık 2010 sayısında Darth Vader (Dave Prowse) ve The Walking Dead dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.


Bugün sabah saat 06:00’da Zombiler Ortaköy’de uyandı ve insanların içine karıştı.

Dünya genelinde 25 şehirde bugün güneşin doğuşu ile başlayan etkinliğin Türkiye ayağı bu sabah itibariyle gerçekleşti.


26 Ekim Salı saat 06:00’da Zombiler Ortaköy’de uyanacak ve insanların içine karışacaklar.

Dünya genelinde 25 şehirde 26 Ekim’de güneşin doğuşu ile başlayacak olan etkinlik Türkiye’de de 06:00’da Ortaköy Meydanı’nda başlayacak ve saat 09:00’da zombiler insanların içine karışmış olacak.


46 Dergisi, Haluk Bilginer kapaklı Eylül-Ekim 2010 sayısında Ezel ve Cem Yılmaz dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.

 1 2 İleri