Matthew Fox etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Brad Pitt’in zombilere karşı savaştığı bol aksiyonlu filmi World War Z‘nin ilk resmi fragmanı yayınlandı. “Onlar geliyorlar… Hazır mısınız?…” Haberin devamında ayrıntıları ve fragmanı bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta (11 Şubat), Lost ekibi Kahala Mall’daki Waialae Dental Care ofisinde setini kurdu. Takım elbisesi içinde Jack (Matthew Fox) ve Bernard (Sam Anderson), hayranlardan Scott ve Steve’i ziyaret ederken göründüler. Bernard hala adanın dişçisi gibi görünüyordu.

Lost’un final sezonu reklam posteri iki şekilde piyasada. Çok benzer şekilde iki posterde “Last Supper” (İsa’nın son yemeği) temalı ve Us Weekly’de yayınlanan ilkinde ekibin bakışları ve oturuş şekilleri farklılık taşıyor. Lock mesela “hepimizi kurtacak olan kişi” mesajını veriyor sanki.

Lost 6. Sezon hakkında, biraz yoğun çalıştığımızdan ötürü, geçte olsa birşey yazmaya çalışıyoruz. Haberin devamında, 6. Sezon 7. Bölümün adının ne olduğunu ve o bölüme ait bir adet fotoğraf, Dharmaville’den bir kaç fotoğraf ve kısa kısa bilinmesi gerekli bilgi var.

Yeni sezonunun çekimlerine devam eden Lost‘un 10 Ekim’deki setinden fotoğraflar nete düştü. Lost 6. sezon‘u ABC kanalında 2010 Ocak ayında başlayacak. haberin devamında yeni sezonun setinden fotoğraflara bakabilirsiniz.


Yeni sezonunun çekimlerine devam eden Lost‘un 10 Ekim’deki setinden fotoğraflar nete düştü. Lost 6. sezonu ABC kanalında 2010 Ocak ayında başlayacak. haberin devamında yeni sezonun setinden fotoğraflara bakabilirsiniz.

Roma’da Fiction Festival’inde düzenlenen panele katılan Matthew Fox ve Lost senaristleri fanların cevaplarını yanıtlarken, Lost’un final sezonu hakkında da teaser niteliğinde bir video yayınlandılar. Yayınlanan Teaser’da Lost’un 6. sezonunun 31 Ocak 2010‘da başlayacağı yazıyor.

Monte Carlo TV Festivaline katılan Matthew Fox (Jack Shephard) Lost‘un 6. sezonu hakkında ufak bilgiler verdi. Fanlar tarafından çokça tartışılan kendisinin dizinin finalini bildiğine dair dedikodulara cevap verdi.

Lost 5. Sezon 8. Bölümünün fragmanını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de bu yeni bölüm hakkında resmi olarak ABC kanalı tarafından yayınlanan Podcastı sizin ile paylaşıyoruz. Podcast’ta Lost dizinden Matthew Fox (Jack) fanların yeni bölüm hakkında ki sorularını yanıtlamış.