Mark Pellegrino etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Tomorrow People (2013) Tanıtımı
Onlar insanlığın bir sonraki evrimsel gelişmesi. Normal ötesi güçlerle birlikte doğan bir nesil. Stephan Jameson bildiğimiz dünya ve geleceğin değişken dünyası arasındaki dönüm noktasında duruyor.


LOST fanatikleri, küçük bir buluşmaya hazır olun!

Lost dizisinden Jacob olarak tanıdığımız Mark Pellegrino, gene Lost’tan Benjamin olarak tanıdığımız Michael Emerson’ın dizisi Person of Interest’e konuk oyuncu olarak katılıyor. Ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz.


Lost dizisinin Man in Black (Titus Welliver)’i Grimm de ortaya çıkmasından sonra, kardeşi Jacob’ın gelmesi sadece an meselesiydi.


Mark Pellegrino Supenatural’a geri dönüyor!

Pellegrino, Supernatural dizisinin bu hafta yayınlanacak olan “Repo Man” adlı 15. bölümde karşımıza çıkacak. Gene halüsinasyon olarak Sam’e görünüyor ve Sam işin içinden çıkamıyor! Bölümle ilgili Lucifer ve Sam’in fotoğraflarını haberin devamında görebilirsiniz!


TVLine’in öğrendiğine göre, Castle dizisi 1940’li yılların Noir temalı film setinde geçecek olan bölümü için Lost ve Supernatural’da yer almış yıldız Mark Pellegrino’yu oynatacakmış.


Being Human, dünyadan karanlık sırlarını saklamak için büyük bir mücadele veren bir hayalet bir vampir ve bir kurtadamdan oluşan 20’li yaşlarda üç oda arkadaşı takip eden BBC’ nin alkışlanan orijinal dizisi. Ayrıca birbirlerine bu çift yaşamlarında gezinirken yardımcı oluyorlar.


İngiliz tabanlı olan seri, Being Human Merkezi’ndeki üç uyumsuz oda arkadaşıyla ilgili. Aidan (Sam Witwer) bir vampir, Josh bir kurt adam ve Sally, (Meaghan Rath) bir hayalet.

Supernatural’in yıldızı Misha Collins (Castiel) Massachusettes’te 8 yaşında bir çocukken “dini merak” adını verdiği bir şey geliştirmiş ve Katolik kilisesine aşair rabbani ekmeğini yemek için gizlice girmiş.

5. sezonu 10 Eylül Perşembe başlayacak olan kült televizyon dizisi Supernatural‘da yapımcı Eric Kripke, Castiel‘in geleceğinden Başkan Sarah Palin’e, “Tanrı” rolünden Winchester kardeşlerin 2014’te neyle yüzleşeceklerine kadar bir çok konuda bizi aydınlattı.

Asıl bilmek istediğimizse, 6. sezon olacak mı? Bu mükemmel röportajın bir kaç satır başlığı, sizi haberin devamını okumaya teşvik etti sanıyoruz. Öyleyse, buyrun.

Supernatural takipçileri bilir ki 4. sezon finali “Lucifer Rising” bölümünün sonunda Lucifer’in kapatıldığı yerden kurtuluşunu izlerken bitmişti. Daha önce 5. sezon’da yeni karakter haberimde de belirttiğim gibi Mark Pellegrino ki kendisini Lost (Jacob)”tan tanıyoruz.

 1 2 İleri