Lost etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Lost’un kötü adamı Grimm’e renk katacak.

TV Line sitesinin açıklamasına göre, NBC’nin korku-masal serisinin yeni bölümü için Titus Welliver ile anlaşma imzalanmış.

24 Eylül 2010

“Lost’taki Hurley albüm mü çıkardı?” Hayır maalesef ki öyle değil. Magazin sayfası başlığı atmak istemezdim ama bende ilk gördüğümde afallayıp benzer tepkiler verdim. Adam lotoyu tutturup milyoner oldu, tabii çıkarır diye düşündüğümü de itiraf edeyim. (Evet, Lost etkisi hala devam) Tabii işler öyle değil. Jorge Garcia hala müziğe merak sarmadı. İşin gerçeği, Amerikalı geek grup Weezer tarafından, Lost’un geek karekteri Hurley için bir albüm adanmış olması. Albüm ismi ve tabii ki albüm kapağında da sevimli dostumuz (dude’umuz) Hurley yer alıyor.


Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölümü ile 23 Mayıs, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The End 1-2” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

Lost 6. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “What They Died For” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 15. Bölümü ile 11 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Across The Sea” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan 2 adet sneak peek haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost 6. Sezon 15. Bölümü ile 11 Mayıs, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Across The Sea” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragman haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 14 15 İleri