Liev Schreiber etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Fading Gigolo (2014) - Kiralık Aşık

“Murray rolünde sinemanın en önemli isimlerinden biri Woody Allen”

John Turturro’nun yönettiği ve Woody Allen, John Turturro, Sharon Stone ile Sofia Vergara’nın oynadığı Kiralık Aşık (Fading Gigolo), 18 Nisan 2014’de Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Liev Schreiber, Showtime’ın Ray Donovan adlı yeni dizisinin başrolünde yer almaya hazır. THR’in haberine göre dizi, bize Liev Schreiber’in oynayacağı Hollywood’da zengin ve ünlüler için profesyonel “sorun giderici” olan başkarakteri ile Los Angeles’ın modern günlerine bakma fırsatı verecek. Ray Donovan, küçük ve büyük ekranın parlayan yıldızlarının problemlerini çözüyor. Onun kişisel hayatı da müşterilerinki gibi berbat bir halde.


Bu hafta Toronto Film Festivali’nde galası yapıldı ve Goon filmine ait iki karakterin posterleri ve fragmanı yayınlandı. Haberin devamında Seann William Scott ve Liev Schreiber dayak yemiş, morarmış, kanlı suratlarına bir göz atın. Aynı zamanda yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz

17 Temmuz 2010


Phillip Noyce’ın yönettiği ve Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor ile Andre Braugher’ın oynadığı Ajan Salt (Salt), 06 Ağustos 2010’da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Gavin Hood’un yönettiği ve Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber ile Dominic Monaghan’ın oynadığı X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine), 01 Mayıs 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.