Kıvanç Tatlıtuğ etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ, Yeni Diziyle Dönüyor!
Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin adı belli oldu. Şubat ayında ekrana gelecek olan yapımın ismi Siyah Beyaz!

Kıvanç Tatlıtuğ: Enteresan biri olarak geliyorum
Bayramı sevgilisi Başak Dizer’le Çeşme’de geçiren Kıvanç Tatlıtuğ’dan hayranlarını heyecanlandıran açıklama: “Enteresan bir karakterle geliyorum!”

Kıvanç Tatlıtuğ Ekranlara Veda Ediyor
Kurt Seyit ve Şura‘da umduğunu bulamayan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2015 sonuna kadar ekranda olmayacak!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Milli Mücadele İmajı
Kurt Seyit ve Şura İstanbul dizisinde yeni sezon, değişimin yılı olacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Seyit’in geçirdiği değişimi vurgulamak için saç ve sakallarını dönemin milli mücadele hareketine uygun olarak kestirdi.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziyle ilgili 5. tanıtım fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Uzun zamandır merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura‘nın yayın tarihi belli oldu. Kurt Seyit ve Şura dizisi 4 Mart 2014, Salı akşamı 20.00’de ilk bölümüyle Star TV’de başlayacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin 3. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, Mart’ta Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziye ait üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı. Haberin devamında izleyebilirsiniz.

KKurt Seyit ve Şura Dizisinin 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura‘nın Yılbaşında yayınlanan ilk tanıtımıyla nefes kesmişti. Mart aynda merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura Dizisinin üstünden çok geçmeden 1 dakika uzunluğundaki 2. fragmanı yayınlandı! Star TV ekranlarında yeni yılın ilk dakikalarında birinci fragman yayınlanan ve 1 Ocak’ta olmak üzere dört kez yayınlanan tanıtım, reyting ölçümlerine göre yaklaşık 8.883.000 tekil izleyiciye ulaştı.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Yakında Star'da!
Tutkulu ve masalsı bir aşk hikayesinin anlatıldığı Kurt Seyit ve Şura‘nın vals sahneleri için Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah uzun bir hazırlık sürecinden geçti, vals dersleri aldı. İlk kez bir dönem dizisinde izleyici ile buluşacak Kıvanç Tatlıtuğ ve iki yıldır ekranlardan uzak kalan Farah Zeynep Abdullah’ın hafızalardan silinmeyecek romantik dansı hayranlarından tam not aldı.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14 15 16 İleri