Keanu Reeves etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
31 Ekim 2014

John Wick (2014)
Chad Stahelski’nin yönettiği ve Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen ile Adrianne Palicki’nin oynadığı John Wick, 28 Kasım 2014’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

27 Temmuz 2013

47 Ronin (2013)

Keanu Reeves, 3 boyutlu aksiyon-macera filmi olan 47 Ronin ile geri dönüyor.

Carl Rinsch’ın yönettiği ve Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kou Shibasaki, Tadanobu Asano ve Rinko Kikuchi’nin oynadığı 47 Ronin, 27 Aralık 2013’de vizyona çıkarılıyor.


Hollywood’un yıldız oyuncusu Keanu Reeves, Londra’da bir okulda katıldığı söyleşide Matrix hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.

Bu hafta vizyona sadece bir tane film giriyor:

The Day the Earth Stood Still – Dünyanın Durduğu Gün

Herkese iyi seyirler!

Başrollerinde Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kath Bates, Jaden Smith, John Cleese‘nin yer aldığı, 1951 yılında çekilen aynı isimli filmin yeniden çekimi olan bilim-kurgu klasiği The Day the Earth Stood Still‘e ait tanıtım videosu yayınlandı.

Filmin fragmanları şimdiden merak uyandırmaya başladı. 1951 yılında Robert Wise yorumuyla bilim-kurgu sinemasına önderlik eden filmlerden biri olan The Day the Earth Stood Still‘in yeni uyarlamasında yönetmen koltuğunda Scott Derrickson‘u görüyoruz. Keanu Reeves’ı uzaylı ‘Klaatu’ rolü ile izleyeceğimiz film, 12 Aralık 2008‘de Amerika’da gösterime giricek.