Josh Duhamel etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


84. Oscar ödülleri 26 Şubat 2012, Pazar gecesi yine muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak. Bu prestijli ödüllere giden yolda en önemli dönemeçlerden olan adayların belirlenmesi süreci tamamlandı.


“Onlar, bir efsaneyi bulmak için görevlendirilmişlerdi.” Ve işte buradayız. Şubat ayında yapılacak olan 84. Oscar Ödülleri’nin tanıtımı için Academy of Motion Pictures Art & Sciences bir ekip oluşturup bunu komik ol ya da öl tarzında olan bu fragmanı ortaya çıkartmışlar. Fragmanda (ki fragman sinemalarda bile oynatılıyor), Josh Duhamel ve Megan Fox, dünya çapında geniş bir arama başlatıp onca insanın arasından Oscar sunuculuğunu yapması için Billy Crystal’i arıyorlar. Aslında komik ve içinde bazı anları güzel yakalamışlar ama tabi “Oscar fragmanı” denilince insana daha bir şaşaalı bir şeyler bekliyor. O yüzden çokta umduğum gibi çıktığını söyleyemeyeceğim ama dediğim gibi bu sadece benim fikrim. İzlediğinizde sizinde fikrinizi duymak için sabırsızlanıyorum. Oscar Töreni 26 Şubat günü yapılacak fakat 24’de adayların açıklanmasını bekliyoruz. Siz de merak ediyorsanız bizi takibe devam. Hadi haberin devamında fragmana bir göz atalım!


Garry Marshall’ın yönettiği ve Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris Ludacris Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heighl, Ashton Kutcher ile Sarah Jessica Parker’in oynadığı Yılbaşı Gecesi (New Year’s Eve), 30 Aralık 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Yönetmen Michael Bay ve yapımcı Steven Spielberg, Hasbro ile multi-milyon dolarlık Transformers serisinin 4. filmi üzerine görüşmelerde. Hasbro’nun CEO’su Brian Goldner’in söylediğine göre bir oyuncak firması ile zaten görüşme halindelermiş ve başka bir Transformers serisinin projesinin gelecek yıl herhangi bir zamanda resmi duyurusunu yapmayı umut ediyorlarmış.


Transformers efsanesinin üçüncü filmi Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü’nü ülkemizde vizyona girdiği günü takip eden beş günde toplam 207.419 kişi izledi. 3 boyut teknolojisinin oldukça yoğun kullanıldığı film, bu 5 günde gerçekleştirdiği 2.367.922 TL hasılat ile serinin en başarılı filmi oldu.


Michael Bay’ın yönettiği ve Shia LaBeouf, John Turturro, Josh Duhamel ile Tyrese Gibson’ın oynadığı Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü (Transformers: Dark of the Moon), 01 Temmuz 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Optimus geri döndü! Paramount, Michael Bay’ in yönettiği Hasbro’nun oyuncaklarından uyarlanan üçüncü ve son bilim kurgu/aksiyon filmi olan Transformers: Dark of the Moon’ un sinemalar için fragmanını ve posterini yayınladı. Michael Bay, sonunda bizim filmden neler bekleyeceğimize dair iki dakikalık görüntü yayınladı ve muhteşem gözüküyor. Aksiyon sesleri, devasa robotlar (Devastator’dan daha büyük) ve Skids ve Mudflap’ ın olmadığı yerler görüntüleniyor. Posterde insan yardımcısı Shia Labeouf ile büyük kahraman Optimus Prime ve ayrıca Rosie Huntington-Whiteley yer alıyor. Shia Labeouf ve süper model Rosie Huntington-Whiteley baş rollerde. Ayrıca John Malkovich ve Patrick Dempsey oyuncular arasında.


Biz daha önceden Transformers: Dark of the Moon’da ikonik transformer Shockwave’ in bir görüntüsünü yayınlamıştık ve bununla birlikte aksiyon dolu filmden birkaç fotoğraf daha vardı. Şimdi de 3 yeni fotoğrafa sahibiz. Fotoğrafların bir tanesinde yeni sevimli bayan oyuncu Roise Huntington-Whiteley var ve kendisi o sahnede bir şeyden biraz korkmuş gözüküyor. Diğer bir fotoğrafta da dev bir gemi, Chicago şehir merkezine doğru yol alıyor gibi ve yıkıma yol açıyor. Son fotoğrafta da sanırım Sam bir dövüşü izliyor ya da geminin yaptığı yıkıma şahit oluyor.


Yahoo, henüz bizim görmediğimiz, bu sefer bir Decepticon içerikli Transformers: Dark of the Moon için oldukça kapsamlı yeni afiş yayınladı. Bu yeni afişe ek olarak geçen hafta erken görüntüler ile ortaya çıkan Bumblebee ve esas Optimus Prime afişlerini de bu yeni afişe ekledik.


Önümüzdeki yazın gişe rekortmen adayı, Transformers: Dark of the Moon (Transformers 3) filmi için yayınlanan ilk traileri sizlerle paypaşmıştık. Serinin üçüncü filmi Michael Bay tarafından yönetiliyor ve Transformers: Dark of the Moon filmi 1 Temmuz 2011‘de vizyona girecek. Haberin devamında filmin yayınlanan yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri