Jorge Garcia etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Once Upon a Time 2. Sezon 6. Bölümü ile 4 Kasım 2012, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Tallahassee” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


ABC’nin dizisi Once Upon a Time’da Disney karakterlerini canlandıracak eski Lost oyuncularının Alan Dale (King George) ve Emillie de Ravin (Belle) ile sınırlı kalacağını düşünmeyin. Dizinin yaratıcıları (Lost’un eski yapımcıları) Adam Horowitz ve Edward Kitsis Alcatraz’ın iptal edilmesiyle Jorge Garcia için bir rol bulmayı umuyorlar. Garcia için akıllarında hangi rolün olduğunu söylemiyorlar ama sizce de Pinokyo’nun deli kukla ustası Stromboli için çok uygun olmaz mıydı?


Yapımcı J.J. Abrams (Fringe, Lost, Star Trek, Super 8 ve yakında gelecek olan Mission: Impossible – Ghost Protocol) ve aynı zamanda yazar ve yapımcı Elizabeth Sarnoff (Lost, Deadwood) yeni bir gerilim yapımında, zamanın en büyük katillerini, tecavüzcülerini, hırsızlarını barındırmış olan Amerika’nın adı duyulmuş hapishanesi Alcatraz’da buluşuyorlar.


Alcatraz dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor. Uzun bekleyiş devam ederken, diziyle ilgili ilk fotoğraflar yayınlandı. Yakın planda Sarah Jones ve Jorge Garcia objektiflere çarpıyor. Yayınlanan fotoğraflara haberin devamında bakabilirsiniz.


Fringe‘in 11 Mart günü yayınlanacak olan  3. Sezon 16. bölümüyle konuk oyuncu olarak Jorge Garcia katılacağı onaylandı. Yeni bölümün ismi “Os” olarak açıklandı. Jorge, bu bölümde Massive Dynamic’te bir çalışanı oynacakmış. Jorge ile Walter’in birlikte fotoğrafları yayınlandı. Yayınlanan fotoğrafı haberin devamında görebilirsiniz.


J. J. Abrams‘ ın fox kanalında yayınlanacak Alcatraz, dizisinin kadrosu tamamlanmış gibi görünüyor ki; çekimlerin son sürat devam ettiğini görüyoruz. Set çekimlerinde Sarah Jones ve Jorge Garcia‘ı görüyoruz. Haberin devamında yayınlanan bu fotoğraflara bakabilirsiniz.


Deadline’ın söylentisine göre, Lost’un oyuncusu Jorge Garcia, J.J. Abrams’ın FOX’daki draması Alcatraz’da rol alacak.


Lost yıldızı Jorge Garcia, bu bölüm How I Met Your Mother’a Konuk Oluyor!

How I Met Your Mother 6. Sezon 10. Bölümü ile 22 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Blitzgiving” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost yıldızı Jorge Garcia –biz onu Hugo “Hurley” Reyes olarak daha iyi tanıyoruz- How I Met Your Mother için işe koyuldu.

24 Eylül 2010

“Lost’taki Hurley albüm mü çıkardı?” Hayır maalesef ki öyle değil. Magazin sayfası başlığı atmak istemezdim ama bende ilk gördüğümde afallayıp benzer tepkiler verdim. Adam lotoyu tutturup milyoner oldu, tabii çıkarır diye düşündüğümü de itiraf edeyim. (Evet, Lost etkisi hala devam) Tabii işler öyle değil. Jorge Garcia hala müziğe merak sarmadı. İşin gerçeği, Amerikalı geek grup Weezer tarafından, Lost’un geek karekteri Hurley için bir albüm adanmış olması. Albüm ismi ve tabii ki albüm kapağında da sevimli dostumuz (dude’umuz) Hurley yer alıyor.

 1 2 İleri