Jonah Hill etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Wolf of Wall Street (2014) - Para Avcısı
Martin Scorsese’nin yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie ile Matthew McConaughey’in oynadığı Para Avcısı (The Wolf of Wall Street), 7 Şubat 2014’de Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

This Is The End (2013) - Buraya Kadar
Seth Rogen ile Evan Goldberg’in yönettiği ve James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen ile Jay Baruchel’in oynadığı Buraya Kadar (This Is The End), 18 Ekim 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Phil Lord ile Chris Miller’in yönettiği ve Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson ile Dave Franco’nin oynadığı Liseli Polisler (21 Jump Street), 27 Nisan 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Filmin konusu genç subaylar arasında oluşan gizli bir polis biriminin (Jonah Hill, Channing Tatum) gençlerin suçlarını kontrol etmek ve suçluları yakalamak için yüksek okullara sızması. Johnny Depp’in 80lerde rol aldığı klasik TV programının yeniden derlenmiş hali diyebiliriz.


Bennett Miller’ın yönettiği ve Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman ile Robin Wright’ın oynadığı Kazanma Sanatı (Moneyball), 09 Aralık 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Eğer bu takımla kazanırsak, oyunu değiştirmiş olacağız.”

Columbia, sonunda Bennet Miller’in “MoneyBall” uyarlaması için ilk fragmanı yayınladı. Daha önceden Steven Soderbergh’ in başlangıcını yaptığı çalışma ile aynı uyarlama. Moneyball’ oyuncu kadrosunda Oakland A’ nın genel müdürü Billy Beane’ i canlandıran Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt ve Robin Wright yer alıyor. Çok harika gözüküyor. İnanılmaz çekimler yer alıyor, samimi görünüyor. Bunu görmeyi dört gözle bekleyebiliriz.


Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi Jonah Hill (2008) projesine aktör Channing Tatum’a da imzayı attırıp Kasım’da ekibe katmıştı. Şimdi Deadline websitenin açıklamasına göre, televizyon dizisi ’21 Jump Street’in beyaz perde uyarlamasına Ice Cube’da katılıyor.


Emma Stone’un yaklaşmakta olan Spider Man (Örümcek Adam) filmi için isminin geçesi nedeniyle Jonah Hill’in “21 Jump Street” filminin yeniden çekiminde rol almayacağı açıklandı. Onun yerine Judy Hoffs’u canlandırabilecek 5 farklı isim düşünülüyor.

Filmde kolejden yeni mezun olmuş genç bir sigorta satıcısı rolündeki Jonah Hill, L.A.’de konser verecek olan Londra’lı bir rock yıldızı olan Russell Brand‘a eşlik etmesi için kiralanmasını anlatılacak. Moss ise filmde Hill’in kız arkadaşını canlandıracak olan Get Him to the Greek filminin konu, fotoğraflarına bakabilir fragmanını izleyebilirsiniz.