John Lithgow etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Geçtiğimiz bir kaç yıl içinde John Lithgow, bir Showtime dizisi olan ‘Dexter’ ayrıca unutmadan söyleyeyim ‘Rise of the Planet of the Apes’ ve de yakınlarda yayınlanacak olan ‘New Year’s Eve’ gibi projelerle adından söz ettirmişti. Şimdi ise Variety sitesinin haberine göre, ‘3rd Rock from the Sun’ yıldızı Lithgow komedi devleriyle birleşip ‘Dog Fight (Köpek Dalaşı)’ filmiyle gündeme manşet oluyor. Yönetmenliğini Zach Galifianakis ve Will Ferrell üstlendiği bu politik komedinin konusu ise rakip iki politikacının North Carolina’da yapılacak olan ilce seçimlerinde, kongre koltuğuna yerleşebilmek için yaşadıkları trajik komik hikâyeyi gözler önüne seriyor. Bu arada Lithgow’un filmde hangi rolü alacağı henüz bilinmiyor.


Julia Stiles, Dexter’ın 5. Sezonunda bir seri katili canlandırma fırsatının oluşunu çok sevdiğini söylemişti. Oyuncu, bir önceki sezonda katile dönen tecavüz kurbanı Lumen Pierce’yi canlandırdı ve hemen karmaşık bir rol çizilmiş olduğunu iddia etti.


Rupert Wyatt’ın yönettiği ve James Franco, Tom Felton, Freida Pinto ile Andy Serkis’in oynadığı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes), 05 Ağustos 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Maymunlar Yükselişte!

Fox, Planet of the Apes (Maymunlar Gezegeni) adlı bilim kurgu serisinin yeni filmi Rise of the Planet of the Apes için fragman yayınladı. Geçen günlerde WETA, filme ilk bakışlarını göstermişti. Andy Serkis, Caesar’ ı oynayacak. Şimdi, filmden ne beklediğimize dahil bir görüntümüz var ve gerçekten iyiye benziyor. Bütün maymunların, klasik filmlerdeki takım elbiseli adamlarla karşılaştırıldığında nasıl gerçekçi olacağı merak uyandırıcı fakat Ceaser’ in yüzündeki duygu bu filmin muhteşem olacağını hissettiriyor. Bu sadece bir tanıtımdı fakat kesinlikle dört gözle bekliyoruz. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother‘ın en kalıcı gizemlerinden biri çözülüyor. Hayır, o değil. Diğeri…

Barney’in babası… John Lithgow!


Oscar ödüllerinin habercisi olarak bilinen Altın Küre 2010 (Golden Globe 2010) ödülleri dün gece Los Angeles’ın ünlü Beverley Hills Oteli’nde yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu İngiliz komedyen Ricky Gervais’ın yaptığı gecede, En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülleri Avatar’ın oldu.

Uyarı : Dexter‘ın sezon finalini izlemediyseniz okumayı bırakın! Yapımcı Clyde Phillips ile yapılan özel ve çok çok ateşli konuların konuşulduğu röportajı haberin devamında okuyalım.

Showtime‘ın hit drama dizisi Dexter‘da seri katiller kadrosu büyüyor, 4. sezonu 27 Eylül’de başlayacak olan Dexter’ın yeni sezonda peşine düşeceği seri katil açıklandı.