January Jones etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Roger Donaldson’ın yönettiği ve Nicolas Cage, January Jones, Jennifer Carpenter ile Guy Pearce’nin oynadığı İntikamın Bedeli (Seeking Justice), 02 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Jauma Collet Serra’nın yönettiği ve Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones ile Aidan Quinn’in oynadığı Kimliksiz (Unknown), 22 Nisan 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


January Jones, Buckinghamsire, İngiltere’de (8 Eylül) Çarşamba günü çekilmeye başlanan yeni film X-Men: First Class için olan kostümünün içinde beyaz ve seksi görünüyor.