James McAvoy etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

Welcome to the Punch
Eran Creevy’nin yönettiği ve James McAvoy, Mark Strong, Peter Mullan ile David Morrissey’in oynadığı Welcome To The Punch, 15 Mart 2013 tarihinde vizyondaki yerini alacak.


Wanted’dan sonra yeni bir aksiyonla karşımıza çıkan James McAvoy’un yeni filmi Welcome To The Punch’ın setinden ilk kareler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Türkiye dağıtım hakları D Productions’ta olan Welcome To The Punch soluk soluğa izlenecek bir gerilim-aksiyon filmi.

30 Haziran 2011


Robert Redford’un yönettiği ve James McAvoy, Robin Wright, Justin Long ile Evan Rachel Wood’nin oynadığı The Conspirator, 02 Eylül 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


İki kahraman Proffesor X ve Magneto’ nun gençliklerinde güçlerini keşfettikleri zamanı ve arkadaş olarak birlikte takıldıkları dönemi anlatan X-Men: First Class filmi için dört karakterin (Mystique, Havok, Beast ve Banshee) fragmanları yayınlandı.


X-Men: First Class için iki yeni karakter posteri geldi. İlk poster gösteriminde Magneto karakterini canlandıran Michael Fessbender, ikinci poster gösteriminde Professor Charles Xavier karakterini canlandıran James McAvoy yeralıyor. Bu fotoğraflara haberin devamında göz atabilirsiniz.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


Yönetmen David O. Russel ve başrolü Natalie Portman’ı kaybettikten sonra Pride and Prejudice and Zombies’in uyarlaması doğmadan iyiden iyiye ölmüştü. Fakat proje yazar, yönetmen ve oyuncu Mike White uyarlamanın yönetimine getirildikten sonra yeniden hayat bulacak gibi görünüyor. Şimdi yeniden oyuncu makinesi açık ve çalışıyor gibi görünüyor (ya da en azından dedikodu kazanı) Pajiba’nın öğrendiğinegöre James McAvoy Mr. Darcy’yi oynamak için sıraya girerken Elizabeth Bennet baş rolü için Anna Hathaway düşünülüyor. Bununla birlikte akla gelen bu isimler henüz resmi olarak hiçbir açıklamada geçmiyor.

 1 2 İleri