Jack Bender etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


NBC, Toronto’ da SYFY’ in aksiyon-macera dizisi Alphas‘ı çekiyor. Gail Berman ve Lloyd Braun’ un yapımcısı olduğu bu doksan dakikalık pilot bölüm, Cinespace Film Studios olanağıyla çekildi ve ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Klasik bir eserin sayfalarının ardından Guy Ritchie’nin tatlandırıp, beyaz perdeye taşıdığı Sherlock Holmes’den sonra, Heat Vision, filmin senaristi Anthony Peckham’ın, Tom Clancy’nin ajan hikayelerinin kahramanı Jack Ryan konulu çıkacak olan yeni film için kalemi eline aldığını bildirdi.

Roma’da Fiction Festival’inde düzenlenen panele katılan Matthew Fox ve Lost senaristleri fanların cevaplarını yanıtlarken, Lost’un final sezonu hakkında da teaser niteliğinde bir video yayınlandılar. Yayınlanan Teaser’da Lost’un 6. sezonunun 31 Ocak 2010‘da başlayacağı yazıyor.

Daha önce The Sopranos‘un ve Lost‘un 20 bölümünün yönetmenliğini yapan Jack Bender 6. Sezon’un iki saatlik ilk bölümünün yönetmenliğini yapacağını açıkladı. Jack Bender‘in yaptığı açıklamada “Lost’un 6. sezonunun iki saatlik ilk bölümünü 24 Ağustos’ta Hawaii’de çekmeye başlayacağız ve 6. sezon 16 bölümden oluşup 18 saat uzunluğunda olacak” dedi.