Inglourious Basterds etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Fringe‘in önümüzdeki bölümlerinde konuk oyuncu olarak Diane Kruger geliyor. Kruger’in kim olduğunu bir çoğumuz biliyordur? Troy, National Treasure ve en son Quentin Tarantino‘nun Inglourious Basterds filminde oynamıştı. Almanya doğumlu oyuncuyu dizide, konuk oyuncu olarak görücez. Detaylar için haberin devamına bakmayı unutmayın.


Oscar ödüllerinin habercisi olarak bilinen Altın Küre 2010 (Golden Globe 2010) ödülleri dün gece Los Angeles’ın ünlü Beverley Hills Oteli’nde yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu İngiliz komedyen Ricky Gervais’ın yaptığı gecede, En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülleri Avatar’ın oldu.

21 Ağustos 2009’da vizyona girecek olan Inglourious Basterds (Soysuzlar Çetesi) filminin Türkçe altyazılı fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Inglourious Basterds (İsimsiz Kahramanlar) filminin 4 adet yeni karakter posteri yayınlandı.

Aylık Sinema Dergisi Altyazı’nın yaz sayısında Amerikan bağımsız sinemasının punk şairi Jim Jarmusch için hazırlanmış 18 sayfalık geniş bir dosya dikkat çekiyor. Son filmi The Limits of Control ABD’de gösterime giren Jarmusch’un tüm filmleri masaya yatırılırken, Jarmusch’un ilham aldığı şiirler, müzikler, romanlar, filmler ve onun ‘yol arkadaşlarıTom Waits, John Lurie ve Roberto Benigni gibi isimler de bu dosyada kendine yer buluyor. Jarmusch’un her bir filmi farklı bir yazar tarafından kaleme alınırken, yazılara, Jarmusch’un referanslarla dolu dünyasının hakkını veren, özel olarak hazırlanmış fotoğraflar eşlik ediyor.

Kült filmlerin yönetmeni olan Queentin Tarantino‘nun yeni filmi Inglorious Basterds‘tın yeni fragmanı yayınlandı.

Kült filmlerin yönetmeni olan Queentin Tarantino‘nun yeni filmi Inglorious Basterds‘tan 3 adet Sneak Peek yayınlandı.

Kült filmlerin yönetmeni olan Queentin Tarantino‘nun yeni filmi Inglorious Basterds‘in ilk gösterimi Cannes Film Festival’inde yapılacak.


Quentin Tarantino, İtalyan asıllı yönetmen Enzo Girolami Castellari‘nin 1978 yapımı olan filmi Quel Maledetto Treno Blindato‘u Inglourious Basterds adıyla beyazperdeye tekrardan uyarlıyor.