Homeland etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Homeland 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 9. Bölümü ile 23 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “There’s Something Else Going On” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 8. Bölümü ile 16 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Halfway to a Donut” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 7. Bölümü ile 9 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Redux” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 6. Bölümü ile 2 Kasım 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “From A to B and Back Again” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 5. Bölümü ile 26 Ekim 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “About a Boy” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 4. Bölümü ile 19 Ekim 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Iron in the Fire” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Homeland 4. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Homeland 4. Sezon 1. Bölümü ile 5 Ekim 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

2014 People's Choice Ödülleri Kazananları Açıklandı
Halkın Seçimleri (People’s Choice) Ödülleri dün gece Los Angeles Nokia Theater’da yapılan eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 40. kez düzenlenen töreni, 2 Broke Girls dizisinin oyuncuları Kat Dennings ve Beth Behrs sundu.

İzlenme Rekorları Kıran 3 Dizi Amerika Yayını ile Aynı Anda Yayında!

Foxlife, FX, Foxcrime’dan Türkiye’de Bir İlk: İzlenme Rekorları Kıran 3 Dizi Amerika Yayını ile Aynı Anda Yayında!

Homeland, Glee ve The Walking Dead izleyicileri artık dizileri Amerika yayını ile aynı anda izleyebiliyor.

Homeland 3. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Homeland 3. Sezon 12. Bölümü ile 15 Aralık 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Star” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri