Heroes etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Robert Knepper, Heroes Reborn Dizisine Memnuniyetle Dönebileceğini Söyledi
Serinin orijinalinde Samuel Sullivan karakterini canlandıran Robert Knepper memnuniyetle diziye geri dönebileceğini söyledi. “Haberi yeni duydum ama henüz kimse benimle iletişime geçmedi. Umarım bu durumun nedeni her şeyin bir anda meydana gelmesidir. Bu projenin bir parçası olmayı çok isterim” diye konuştu Knepper.

Heroes Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor!
Sevilen seri Heroes, Tim Kring’in başyapımcılığında 13 yeni bölüm ile 2015 yılında ekranlara geri dönüyor.

Bitmesine rağmen hala büyük hayran kitlesine sahip olan ikonik dizi orijinal yaratıcı ve yapımcısının önderliğinde 2015 yılında mini-seriler halinde ekranlara dönecek. Haber NBC Entertainment’ın Başkanı Jennifer Salke tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Heroes Geri Mi Dönüyor?
Heroes geri mi dönüyor? MSN, NBC dizisini Xbox üzerinde yeniden başlatmak için görüşmeleri sürdürüyor.


Unforgettable 1. Sezon 2. Bölümü ile 27 Eylül, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Heroes” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bütün umutlar tükenmiş değil, en azından Heroes‘un yaratıcısı Tim Kring böyle düşünüyor. Kring yarım kalan dizisini kurtarmak için son çare olarak, bu ay CNBC-e yöneticileriyle Heroes’u birkaç bölümden oluşacak özetler şeklinde ekranlara geri döndürmek için görüşmeyi planlıyor.

The Vampire Diaries‘te geçtiğimiz günlerde sizlere Heroes ve 24‘den tanıdığımız David Anders’in dizi kadrosuna yer aldığını bildirmiştik. Üstünden pek geçmeden çekimlerden bir fotoğraf bulduk. Haberin devamında David Anders’e göz atalım.

David Anders, The Vampire Diaries ekibine katılıyor. 24‘ün kaybı, Vampire Dairies’in kazancı!

Dün gece 24 dizisinden ayrılan David Anders, birkaç bölümlük anlaşma ile The CW ‘ya katılmış oldu, kaynaklar bunu tamamen doğruluyor.


Heroes 4. Sezon 19. Bölümü ile 8 Şubat, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Brave New World” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Heroes 4. Sezon 18. Bölümü ile 1 Şubat, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Wall” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Heroes 4. Sezon 18. Bölümü ile 1 Şubat, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Wall” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri