Hayden Panettiere etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!


Büyük ilgi ile izlenen vampir dizisi True Blood’un kanlı güzeli Anna Paquin ve Gossip Girl’ün seksi yıldızı Kristen Bell ‘de Scream 4 kadrosunda. Merakla beklenen Wes Craven imzalı Scream 4, 4 Nisan 2010‘de vizyonda olacak.


Bütün umutlar tükenmiş değil, en azından Heroes‘un yaratıcısı Tim Kring böyle düşünüyor. Kring yarım kalan dizisini kurtarmak için son çare olarak, bu ay CNBC-e yöneticileriyle Heroes’u birkaç bölümden oluşacak özetler şeklinde ekranlara geri döndürmek için görüşmeyi planlıyor.


Dimension, ilk çekimlerine Temmuz’da başlanacak olan “Çığlık 4” ün oyuncu seçimleri için ilk adımı atıyor.

Lake Bell, imtiyaz için görüşmelere başladı ve tekliflerde “Twilight” ın aktristi Ashley Greene, “Heroes” un yıldızı Hayden Panettiere ve “Twelve” in Rory Culkin baş rol oyuncuları olarak öne çıkıyor.

NBC kanalının popüler dizisi Heroes‘un sevilen oyuncusu Hayden Panettiere yaptığı açıklama 4. sezon hakkında ipuçları verirken, yeni sezonda Heroes’a birçok yeni karakterin katılacağını açıkladı.

Milo Ventimiglia, Hayden Panettiere, Ali Larter ve Sendhil Ramamurthy’nin başrollerini paylaştığı ünlü dizi “Heroes”, şimdi de soundtrack’iyle karşımıza çıkıyor!