Gripin etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Rock’n Dark Müzik Yarışması 5 tüm hızıyla devam ediyor.

Efes Dark’ın genç müzisyenlere yeteneklerini sergileme ve müzik dünyasında yer edinme fırsatı sunmayı amaçlayan müzik yarışması Rock’n Dark 5’in finali için geri sayım başladı.

Rock’n Dark 5’in son bölge finalleri; İzmir (6 Nisan), Bursa (14 Nisan) ve Konya’da (27 Nisan) gerçekleştirilecek.


Efes Dark tarafından düzenlenen ve genç müzisyenlere yeteneklerini keşfetme ve müzik dünyasında yer edinme fırsatı sunmayı amaçlayan Rock’n Dark Müzik Yarışması 5’in bölge finallerinde bu yıl mor ve ötesi, Gripin ve Model sahne alacak.

24 Ekim 2011


Onlarca Rock müzisyeni Van için bir araya geliyor. 23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Aylardır bu anı sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz ve en sonunda vakit geldi! 6 Kasım’da Belfast’ta gerçekleşecek olan 2011 EMA için, MTV tarafından adaylar açıklandı!


Alman’ların meşhur bira festivali İstanbul’da! Almanların ikiyüz yıllık büyük geleneği Oktoberfest istanbulda! Her yıl yaklaşık 6 milyon kişiyi ağırlayan, bira içmeyi daha keyifli hale getiren, birayı sevdiren festival 8-9 Ekim tarihlerinde Parkorman, İstanbul’da!


Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, 16-17 Temmuz tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda 45 bin kişiyi ağırladı. Bugüne kadar ki en geniş katılımlı Rock’n Coke Festivallerinden biri olan festivalde 7 bin 256 çadır kuruldu.

29 Nisan 2011


İTÜFest’11 bu sene birbirinden başarılı isimlerle geliyor. Şebnem Ferah, Zift, MFÖ, İstanbul Film Müzikleri Orkestrası, Athena, Ozan Doğulu, Gripin, Juke Box, Babayani, Demir Demirkan, Sertab Erener, Haggard ve Kırmızı sizlerle olacak.


Müslüm Gürses, Hande Yener, Gripin ve Nuran Sultan 70. Bölümde Geniş Aile’ye konuk Oluyor.

Star TV’nin sevilen dizisi Geniş Aile’de geçen hafta gerçekleşen yılbaşı bölümü çekimleri hayli renkli geçti.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


Son albümümleri ”M.S 05.03.2010” ile müzik severlerle buluşan Gripin, albümün ikinci video klibi ile müzik kanallarında yerini almaya başladı. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde ”Sen Gidiyorsun” adını taşıyan şarkılarına eski Sümerbank Fabrikasında çekildi. Haberin devamında yayınlanan video klibi izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri