Ghost Rider: Spirit of Vengeance etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Mark Neveldine ile Brian Taylor’ın yönettiği ve Nicolas Cage, Christopher Lambert, Idris Elba ile Ciaran Hinds’in oynadığı Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance), 17 Şubat 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Eğer ben şimdi uzağa yürüyorsam, bir başka şeytanı avlıyorum demektir.”

Columbia Pictures, Nicholas Cage’in tekrar Hayalet Sürücü’yü canlandırdığı devam filmi Ghost Rider: Spirit of Vengeance’in sinemalar için fragmanını yayınladı. İlk fragmanda olduğu gibi ateş işemiyor tabi fakat bunu telafi etmek için bol miktarda ateş var. Kötü karakter Blackout’ı Johnny Whitworth canlandırıyor.


Dünyanın en karanlık kahramanı tekrar sürüşte!

Columbia, Johnny Blaze/Hayalet Sürücü olarak tekrar Nicolas Cage’in başrolde yer aldığı Mark Neveldine/Brian Taylor’ın yeni filmi Ghost Rider: Spirit of Vengeance’in ilk fragmanını yayınladı. Nicolas Cage’e ek olarak Idris Alba, Ciarán Hinds ve Johnny Whitworth kadroda yer alıyor. Filmin ilk fotoğraflarını da daha önceden görmüştük.


Mark Neveldine ve Brian Taylor’ın yönettiği yeni Ghost Rider: Spirit of Vengeance filmi için tanıtım nitelikte 3 fotoğraf yayınlandı. Nicolas Cage, Hayalet Sürücü (Ghost Rider) Johnny Blaze olarak geri döndü. Ama daha önemlisi de berbat iblis cehennemden geldi. Nicolas Cage, Comic Con Panelinde “İlk filmi hep göz önünde tuttuk bunu yaparken. Kendi açısında harika bir film yapmak istedik.” dedi.