Game of Thrones etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Pilou Asbæk'in 6. Sezonda Game of Thrones'da Euron Greyjoy Karakterini Canlandıracağı Söyleniyor!
Watcher on the Wall isimli sitenin yayınladığı bir habere göre Danimarkalı aktör Pilou Asbæk 6. sezonda Euron Greyjoy karakterini canlandırmak üzere Game of Thrones‘un oyuncu kadrosuna katılıyor. Hatta iddialara göre Asbæk’in diğer oyuncularla birlikte serinin Kuzey İrlanda’da bulunan setinde görüldüğü söyleniyor.

Game of Thrones 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 5. Sezon 1. Bölümü ile 12 Nisan 2015, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones'ta Küçük Cersei ile tanışın!
Bugüne kadar Game of Thrones‘ta hiç flashback sahnesi izlememiştik. Görünen o ki, yeni sezonda bu kural bozulacak.

Game of Thrones, 19 Emmy Adaylığıyla Rekor Kırdı

16 Ağustos’ta sahiplerini bulacak 66. Emmy Ödülleri adayları açıklandı.

Game of Thrones, 19 adaylık ile en çok dalda aday olan dizi unvanına kavuşurken, onu 18 dalda Fargo takip etti. En İyi Drama Dizisi kategorisinde Game of Thrones, Mad Men ve Breaking Bad başı çekerken, En İyi Erkek Oyuncu dalında Bryan Cranston (Breaking Bad) ve Jon Hamm’e (Mad Men), Jeff Daniels (The Newsroom) da eşlik etti.

Game of Thrones 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 10. Bölümü ile 15 Haziran 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Children” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 9. Bölümü ile 8 Haziran 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Watchers on the Wall” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 8. Bölümü ile 25 Mayıs 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Mountain and the Viper” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 7. Bölümü ile 18 Mayıs 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Mockingbird” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 6. Bölümü ile 11 Mayıs 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Laws of Gods and Men” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Game of Thrones 4. Sezon 5. Bölümü ile 4 Mayıs 2014, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “First of His Name” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 İleri