Foo Fighters etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Aylardır bu anı sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz ve en sonunda vakit geldi! 6 Kasım’da Belfast’ta gerçekleşecek olan 2011 EMA için, MTV tarafından adaylar açıklandı!


Bu Dünya’yı kimler yönetiyor? Kadınlar! Adele ve Katy Perry MTV Video Müzik Ödülleri 2011’i ele geçerdi. 7 tane Ay Adam (Moon Man) toplayan bayanlar gecenin yıldızları oldu. Katy Perry ise yılın en iyi klibi ödülünü kimselere bırakmadı. Yılın en iyi klibi dalında Beastie Boys, Bruno Mars ve diğer rakiplerini ezip geçen Katy Perry “Firework” ile ödüle ulaştı. Sanatçı aynı zamanda en iyi düet ve en iyi özel efekt ödülünü Kanye West ile yaptığı “E.T” videosu ile kazandı.

Gecenin bir diğer yıldızı ise 21 albümü ile Adele oldu. “Rolling In The Deep” klibi ile yılın klibi ödülünü Katy Perry’e kaptırmış olsa da , yılın en iyi kurgu, yılın en iyi sanat yönetmeni ve yılın en iyi sinemaografi ödüllerini kimselere bırakmadı. Haberin devamında bütün kazananların listesini bulabilirsiniz!


FOO FIGHTERS’IN YENİ ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Dünyaca ünlü rock grubu Foo Fighters’ın 7. stüdyo albümü Nisan ayında Sony Music etiketiyle yayınlanıyor!

Dave Grohl’un Kaliforniya’daki evinin garajında altyapıda hiçbir bilgisayar desteği olmadan anolog olarak kaydedilen yeni Foo Fighters albümün adı “Wasting Light” olacak. Nisan ayında yayınlanacak albümün kapak görseli geçtiğimiz günlerde hayranlarla paylaşıldı. Kapak, Foo Fighters’ın tüm grup üyelerinin yer aldığı ilk Foo Fighters albüm kapağı olarak da dikkat çekiyor!

Rock’n Coke 2009 ile ilgili haberleri sizlere elimize bilgi geçtikçe ve araştırmalarla birlikte paylaşıyoruz. Sitemizin sağ tarafta gördüğünüz gibi Rock’n Coke 2009 Günlüğü Logosu var. Oraya tıklayarak, Rock’n Coke 2009 ile ilgili haberlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde, sizlere Rock’n Coke 2009 ‘da Festivalinin 2. günü sahne alacak grubun adını paylaşmıştık. Yeni bir haberse Rock’n Coke ‘ta son günü sahne alacak grupu öğrendik: Foo Fighters.

İngiltere’de istatistik konusunda bir otorite olarak kabul edilen “OnePoll” tarafından gerçekleştirilen bir ankete göre, 1991 Kasım ayında AIDS nedeniyle yaşamını yitiren ve müzik kariyeri boyunca yaklaşık 300 milyon albüm satışına imza atan efsanevi müzik grubu Queen‘in solisti Freddy Mercury, “Rock Tanrısı” olarak gösterildi.