Fast & Furious 8 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kurt Russell’ın Hızlı ve Öfkeli 7 Ekibine Dahil Olacağı Vin Diesel Tarafından Onaylandı!
Kurt Russell’in Hızlı ve Öfkeli 7 filminde oynayıp oynamayacağı konusunda uzun bir süredir belirsizlik hakimdi. Zira resmi olmayan bir tweette aktörle anlaşma sağlanmadığı söyleniyordu. Fakat neyse ki Vin Diesel tarafından yayınlanan, bir araba garajında Hızlı ve Öfkeli 6‘nın sonunda kaybettikleri arkadaşlarının cenaze töreni sahnesini gösteren, Paul Walker ve Kurt Russell’ın bulunduğu bir fotoğraf haberimize kaynak oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Yolda, Fakat Kurt Russell Yedinci Filmde Yer Almayacak!
Geçen ayın sonunda Kurt Russell’ın Fast & Furious 7 filminde rol alacağı haberlerini duymuştuk. Bu haberi duyduğumuzda oynayacağı karakter bilinmiyordu ama resmi olmayan bir Twitter hesabından alacağı rol ile ilgili birkaç detay açıklanmıştı. Buna rağmen hesaptan yapılan güncellemelerden biri Russell’ın filmde yer almayabileceğini ve başka bir aktörün Russell için düşünülen karakteri alacağını işaret ediyordu. Hesaptan yayınlanan tweet “Kurt Russell neredeyse #Fast7 filmine katılmak üzereydi. Russell Jesse’nin babasını oynayacak ve Toretto’nun karşısındaki kötü adam olacaktı.” şeklindeydi. Bu pazarlığın sonlandırılamadığı ve Russell’ın artık filmde olmadığı düşüncesine neden oluyor. Ama iyi haberler de var.

Djimon Hounsou, Fast & Furious 7 Filminin Oyuncu Kadrosuna Dahil Oluyor
Fast & Furious 7 filmi hala yapım aşamasındayken bu sabah Kurt Russell’ın yeni devam filminde yer almayabileceği ve filme daha sonra Fast & Furious 8 filminde de yer alacak olan başka bir kötü adamın katılacağı haberlerini aldık. Henüz bu haberlerin doğru olduğu kesin olmasa da filme dahil olan yeni oyuncuların haberleri gelmekte. Filmin yeni oyuncuları arasında aksiyon filmlerinin yıldızı Jason Statham, Ong-Bak filminin yıldızı Tony Jaa ve UFC dövüş şampiyonu Ronda Rousey var. Şimdi ise Gladiator ve Blood Diamond fimlerinin yıldızı olan Djimon Hounsou henüz detayları bilinmeyen bir rol ile bu gruba dahil oldu.