Fast & Furious 7 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye'de En Çok İzlenen Yabancı Film Oldu!
Büyük bir hayran kitlesine sahip fenomen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7, 4 Mayıs 2015 itibariyle 2.847.570 kişi sayısına ulaşarak 30.928.230 TL hasılat elde etti. Böylece Titanik’in 17 yıllık tahtını devirerek Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen yabancı film olma başarısını elde etti.

Spotify Rekoru Wiz Khalifa'da!
Amerikalı ünlü rapçi Wiz Khalifa’nın “See You Again” şarkısı, Spotify’da 21,9 milyon kez dinlenerek bir hafta içinde en çok dinlenen şarkı rekorunu kırdı.

Hızlı ve Öfkeli 7, 2 Milyon'u Geçti!
Liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayan Hızlı ve Öfkeli 7, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de rekor kırmaya devam ediyor. Türkiye’de tüm zamanların en iyi yabancı film açılışını gerçekleştiren Hızlı ve Öfkeli 7, zirveyi bu hafta da korumayı başardı. Serinin hayranlarını ve aksiyon severleri sinemaya dolduran film, sadece ikinci haftanın sonunda 2.000.000 izleyici barajını geçti.

Hızlı ve Öfkeli 7'den Tarihi Rekor!
Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.

Furious 7 (2015) - Hızlı ve Öfkeli 7
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Film, 3 Nisan 2015’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Hayranları tarafından merakla beklenen ve 3 Nisan 2015’te vizyona girecek olan filmin yayınlanan ilk fragmanını haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 7'den 7 Saniye!
Hayranları tarafından merakla beklenen ve 3 Nisan 2015’te vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 7’den ilk fragman öncesi 7 saniyelik özel görüntü haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Kurt Russell’ın Hızlı ve Öfkeli 7 Ekibine Dahil Olacağı Vin Diesel Tarafından Onaylandı!
Kurt Russell’in Hızlı ve Öfkeli 7 filminde oynayıp oynamayacağı konusunda uzun bir süredir belirsizlik hakimdi. Zira resmi olmayan bir tweette aktörle anlaşma sağlanmadığı söyleniyordu. Fakat neyse ki Vin Diesel tarafından yayınlanan, bir araba garajında Hızlı ve Öfkeli 6‘nın sonunda kaybettikleri arkadaşlarının cenaze töreni sahnesini gösteren, Paul Walker ve Kurt Russell’ın bulunduğu bir fotoğraf haberimize kaynak oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Yolda, Fakat Kurt Russell Yedinci Filmde Yer Almayacak!
Geçen ayın sonunda Kurt Russell’ın Fast & Furious 7 filminde rol alacağı haberlerini duymuştuk. Bu haberi duyduğumuzda oynayacağı karakter bilinmiyordu ama resmi olmayan bir Twitter hesabından alacağı rol ile ilgili birkaç detay açıklanmıştı. Buna rağmen hesaptan yapılan güncellemelerden biri Russell’ın filmde yer almayabileceğini ve başka bir aktörün Russell için düşünülen karakteri alacağını işaret ediyordu. Hesaptan yayınlanan tweet “Kurt Russell neredeyse #Fast7 filmine katılmak üzereydi. Russell Jesse’nin babasını oynayacak ve Toretto’nun karşısındaki kötü adam olacaktı.” şeklindeydi. Bu pazarlığın sonlandırılamadığı ve Russell’ın artık filmde olmadığı düşüncesine neden oluyor. Ama iyi haberler de var.

Djimon Hounsou, Fast & Furious 7 Filminin Oyuncu Kadrosuna Dahil Oluyor
Fast & Furious 7 filmi hala yapım aşamasındayken bu sabah Kurt Russell’ın yeni devam filminde yer almayabileceği ve filme daha sonra Fast & Furious 8 filminde de yer alacak olan başka bir kötü adamın katılacağı haberlerini aldık. Henüz bu haberlerin doğru olduğu kesin olmasa da filme dahil olan yeni oyuncuların haberleri gelmekte. Filmin yeni oyuncuları arasında aksiyon filmlerinin yıldızı Jason Statham, Ong-Bak filminin yıldızı Tony Jaa ve UFC dövüş şampiyonu Ronda Rousey var. Şimdi ise Gladiator ve Blood Diamond fimlerinin yıldızı olan Djimon Hounsou henüz detayları bilinmeyen bir rol ile bu gruba dahil oldu.

 1 2 İleri