Extant etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Extant 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 11. Bölümü ile 10 Eylül 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “A New World” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Extant 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 7. Bölümü ile 20 Ağustos 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “More in Heaven and Earth” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Extant 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 5. Bölümü ile 6 Ağustos 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “What on Earth Is Wrong?” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Extant 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 3. Bölümü ile 23 Temmuz 2014, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Wish You Were Here” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Extant 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 2. Bölümü ile 16 Temmuz 2014, Çarşamba günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Extinct” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under The Dome hayranları neden Extant'e bayılacak?
FX’in bomba dizisi Under The Dome hayranlarının yeni gözdesinin Extant olacağına eminiz. Bu iddiamızı kanıtlamak için 8 farklı delil sunabiliriz!

Extant 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Extant 1. Sezon 1. Bölümü ile 9 Temmuz 2014, Çarşamba günü yayın hayatına merhaba diyecek. Yeni bölümün adı “Pilot” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Extant Dizisi Başlamadan Önce Bilmen Gerekenler Burada!
Extant, Temmuz’da Foxlife’a geliyor. Oscarlı Halle Berry’nin muhteşem oyunculuğuyla bu yaz kendinden en çok bahsettiren dizilerden biri olacak.