Emir Yargın etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Emir Yargın İkinci Albümünü Sunar: Geri Dönüşüm Kutusundaki Anılar
İlk albümü “Tokat” ile 2011 yılında dinleyicileri ile buluşan Emir Yargın, olağandışı hikayelerini, kendine özgü elektronik müziği ile harmanladığı sıradışı ikinci albümü “Geri Dönüşüm Kutusundaki Anılar” ile müzik severlerin karşısına yeniden çıkıyor.

Emir Yargın’ın Merakla Beklenen Single’ı Yayınlandı: Kanka Olurduk Ölümüne
Emir Yargın ilk albümü Tokat’ı 2011’de yayınlarak, Türkiye’de daha önce alışık olmadığımız işlere imza attı, farklı şarkıları, klipleri, sahne performansları ile çok konuşuldu. Uzun süredir prodüktör KZU (Murat Yılmaz) ile bir üretim sürecinde olduğunu duyuran Emir Yargın’ın, yeni şarkılarının ve kliplerinin nasıl olacağı merakla bekleniyordu.


Klibini St.Petersburg’da çektiği “Bu Gece” ile adından sıkça söz ettiren Türk Elektronik Müziği’nin yaratıcı ve muzip sanatçısı Emir YARGIN, şimdi de 3. müzik videosu F**ker Discotheque ile karşınızda. F**ker Discotheque cüretkar sözleri ve esprili anlatımıyla güldürürken dans ettiriyor.


Emir Yargın‘ın 2012’nin en iyi dans parçası olarak gösterilen Bu Gece’nin klibi Rusya’da çekildi. Klipte, Emir Yargın‘a, kendisini yaz konserlerinden tanıyan 20 Rus hayranı eşlik etti. Türkiye’de ilk defa bir parçada “dubstep” öğelerine de yer verildi.


Sahnelerin yaratıcı ismi Emir Yargın, Onor Bumbum’la birlikte, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı, albümü “Tokat”ı yayınlıyor. ‘Yenilikçi pop’ tarzında bir öncü olacak albüm, Kuzu Müzik etiketiyle yayınlanıyor. Lansman konserini 12 Mayıs Perşembe gecesi Ghetto’da gerçekleştirecek olan Yargın’a sahnede, klavyede Onor Bumbum, gitarda Emir Aksoy, bas gitarda Umut Şimşekli, davulda Nurtun Şarman ve yardımcı vokallerde Nil İpek Hülagü eşlik ediyor.