Elijah Wood etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su Elijah Wood, 21 Şubat gecesi Babylon’da!

İstanbul Blue Night Presents: BANT MAG. BONANZA.

Bu sene 10. yaşını kutlayan Bant Mag., yıl boyunca devam edecek olan kutlama etkinliklerine İstanbul Blue Night kapsamında gerçekleşecek olan Wooden Wisdom, DJ Fitz ve Grup Ses Beats’in yer aldığı bir DJ maratonu ile devam ediyor. 21 Şubat gecesi Babylon’da Bant Mag.’in organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinliğin en büyük sürprizi ise Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Frodo Baggins rolüyle milyonların gönlünde taht kuran ünlü oyuncu Elijah Wood olacak. İstanbul Blue Night Presents: Bant Mag.Bonanza gecesinin biletleri Biletix’te.

9 Temmuz 2013

Maniac (2013) - Manyak

Bir katilin korkunç zihnine dalıp asla unutamayacağınız bu kâbusa hazır olun.

Bu sene 12. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nde gösterime giren Manyak, !f’in çok sevilen, senenin en çok konuşulan fantastiklerini bir araya getiren “Karanlık & Köşeli” bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

Franck Khalfoun’un yönettiği ve Elijah Wood, Nora Arnezeder, Jan Broberg ile Genevieve Alexandra’nın oynadığı Manyak (Maniac), 19 Temmuz 2013’de PinemArt Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.


Peter Jackson’ın yönettiği ve Cate Blanchett, Luke Evans, Elijah Wood ile Martin Freeman’ın oynadığı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey), 14 Aralık 2012′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


JRR Tolkien’in efsanevi hikayesinin rüzgarı tüm dünyada esmeye devam ediyor. Yüzüklerin Efendisi (The Lord of The Rings) üçlemesiyle  tüm dünyada sinema tarihinin akışını değiştiren ünlü yönetmen Peter Jackson yazarın bir başka eseri The Hobbit‘i sinemaya aktarmak için tüm hızla çalışmalarına devam ediyor. Çekimleri devam eden filmden gelen yeni haberin kaynağı bizzat Jackson. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey) ve Hobbit: Gittim ve Döndüm (The Hobbit: There and Back Again) adı altında iki parça halinde vizyona girecek filmlerin çekimleri Yeni Zelanda’da devam ederken filmin kadrosuna katılan bir isim daha belli oldu: Billy Connolly.


Wilfred 1. Sezon 8. Bölümü ile 11 Ağustos Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Anger” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Wilfred 1. Sezon 7. Bölümü ile 4 Ağustos Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Pride” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Wilfred 1. Sezon 6. Bölümü ile 28 Temmuz Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Conscience” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Wilfred 1. Sezon 5. Bölümü ile 21 Temmuz Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Respect” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Wilfred 1. Sezon 4. Bölümü ile 14 Temmuz Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Acceptance” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Wilfred 1. Sezon 3. Bölümü ile 7 Temmuz Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Fear” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri