Edi Gathegi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


Fox’un X-Men: First Class’ının oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor!

Son günlerde ilk iki Twilight filminde rol aldığı vampir karakteriyle ve aynı zamanda My Bloody Valentine filminden tanınan oyuncu Edi Gathegi’nin, Matthew Vaughn’nun yeni X-Men filminde Darwin isimli bir mutantı canlandıracağı Deadline tarafından açıklandı.

Sizlere dün, Access Hollywood, bize 10 saniyelik bir The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay) Sneak Peek’ini sunmuştuk. New Moon’un yakışıklı kurtadamı Taylor Lautner yayınlanacak olan klip ile ilgili ipuçları vermişti. Son zamanlarda çok fazla kısa görüntüler veriliyor filmle ilgili. Ancak bu Edward (Robert Pattinson) ile Jacob (Taylor Lautner) karşı karşıya! Ve de, Kurtlar Laurent (Edi Gathegi) ‘i ve Victoria (Rachelle Lefevre) ‘yi kovalıyor. Haberin devamında şevhetli Sneak Peek’i izleyelim.

The Twilight Saga: New Moon‘da Kristen Swewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner‘ı gene Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black rollerinde görücez. Yönetmen koltuğunda  The Golden Compass’ın yazarı Chris Weitz oturuyor. Çekimler Vancouver, Kanada ve Tuscany, İtalya’da çekildi.