Doctor Who etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Terminator: Genisys'in Fragmanı!

“Eğer bu akşam ölürsek, bütün insanlık bizimle ölür.”

İşte yeni Terminator: Genisys filminin fragmanı karışınızda! Fragmanda yeni filmde kuralların farklı olduğu belirtiliyor ve genç Sarah Connor’un her şeyin değiştiğini söylüyor ama aslında çok fazla bir değişiklik yok. Genç Sarah tecrübeli bir terminatör tarafından eğitildiği için artık gelecekte John Connor’ın bulunduğu ve Kyle Reese’i günümüze yolladığı zaman çizgisinin artık var olmadığını söyler. Fragmanda da göreceğiniz gibi filmde hala “Yaşamak istiyorsan benimle gel” ve “Geri döneceğim” gibi klasik repliklerle karşılaşacağız.

Doctor Who 8. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 12. Bölümü ile 8 Kasım 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Death In Heaven” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 11. Bölümü ile 1 Kasım 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Dark Water” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 10. Bölümü ile 25 Ekim 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “In the Forest of the Night” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 9. Bölümü ile 18 Ekim 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Flatline” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 8. Bölümü ile 11 Ekim 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Mummy On The Orient Express” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 7. Bölümü ile 4 Ekim 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Kill the Moon” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 6. Bölümü ile 20 Eylül 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Time Heist” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 5. Bölümü ile 20 Eylül 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Time Heist” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Doctor Who 8. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Doctor Who 8. Sezon 3. Bölümü ile 6 Eylül 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Robot of Sherwood” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri