Dave Grohl etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Ünlü oyunca Jack Black’in grubu Tenacious D, 6 yıl aradan sonra yeni bir albümle hayranlarının karşısına geçeceğinin müjdesini verdi! Tenacious D’nin “Rize of the Fenix” adlı albümde yer alacak olan “To Be The Best” şarkısının videosu ise http://rizeofthefenix.tenaciousd.com adresinde yayınlandı! Jeremy Konner yönetmenliğinde çekilen ve kısa film tadındaki eğlenceli videoda Jack Black’e grup arkadaşı Kyle Gass ve yakın dostu Foo Fighters grubunun vokalisti Dave Grohl ve ünlü aktör Val Kilmer eşlik ediyor! Videodaki diğer konuk isimler ise Yoshiki, Josh Groban, Jimmy Kimmel, Maria Menounos ve Tim Robbins.


FOO FIGHTERS’IN YENİ ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Dünyaca ünlü rock grubu Foo Fighters’ın 7. stüdyo albümü Nisan ayında Sony Music etiketiyle yayınlanıyor!

Dave Grohl’un Kaliforniya’daki evinin garajında altyapıda hiçbir bilgisayar desteği olmadan anolog olarak kaydedilen yeni Foo Fighters albümün adı “Wasting Light” olacak. Nisan ayında yayınlanacak albümün kapak görseli geçtiğimiz günlerde hayranlarla paylaşıldı. Kapak, Foo Fighters’ın tüm grup üyelerinin yer aldığı ilk Foo Fighters albüm kapağı olarak da dikkat çekiyor!

Her biri başarılı işlere imza atmış müzisyenlerin bir araya gelerek kurduğu yepyeni bir rock grubu Them Crooked Vultures müzikseverlere çok şey vaad ediyor!

İngiltere’de istatistik konusunda bir otorite olarak kabul edilen “OnePoll” tarafından gerçekleştirilen bir ankete göre, 1991 Kasım ayında AIDS nedeniyle yaşamını yitiren ve müzik kariyeri boyunca yaklaşık 300 milyon albüm satışına imza atan efsanevi müzik grubu Queen‘in solisti Freddy Mercury, “Rock Tanrısı” olarak gösterildi.