Comic Con 2009 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Geçtiğimiz hafta Comic Con 2009’dayken Twilight Saga’nın yeni yıldızı İngiliz kazanova Jamie Campbell Bower tarafından ziyaret edilme ayrıcalığını yaşadık.

21 yaşındaki aktör gelecek 3 yeni proje; tv dizisi“The Prisoner”, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları ve de Yeni Ay için San Diego’daydı. Yakın Arkadaşı Rob Pattinson kadar eğlenceli ve çekici olan Jamie “Twilight” evrenindeki yeni yeri hakkında konuşmaya çok hevesliydi. Stephenie Meyer’in vampir serisi deyince kim biraz taze kana hayır der ki?

Heroes‘un Comic Con 2009‘da yayınlanan 4. sezonuna ait fragmanı sizler ile paylaşmıştık. Fakat bu fragman fanlar tarafından kamera ile çekildiği için epeyce bi kalitesizdi pek birşey belli olmuyordu. Haberin devamında Comic Con’da ki fragmanının kaliteli versiyonunu izleyebilirsiniz.

ABC‘nin yeni dizisi Flash Forward‘ın Comic Con 2009‘da 16 dakikalık sneak peeki yayınlandı.

Comic Con 2009‘a katılan Supernatural ekibi düzenlenen panelde 5. sezon 1. bölümünden 5 dakikalık bir sneak peak yayınlandı. Supernatural’in 10 Eylül 2009‘da yayınlanacak 5. sezon ilk bölümünün ismi ise “Sympathy for the Devil” olarak açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Comic Con 2009‘da Heroes‘un 4. sezon fragmanı yayınlandı. Heroes fanları tarafından çekilen görüntüler kalitesiz olsada gayet anlaşılır şekilde fakat daha net görüntüler yayınlandığı zaman sizler ile paylaşacağız. Heroes’un 4. sezonu 21 Eylül 2009 günü 2 saatlik bölümü ile başlayacak.


Comic Con 2009‘da New Moon basın konferansına katılan Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner basın ve izleyicilerin sorularını yanıtladığı videoyu haberin devamında Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.


Comic Con 2009‘da düzenlenen New Moon (Yeni Ay) panelinin görüntüleri yayınlandı.

Dün geceki Comic Con 2009’da düzenlenen New Moon panelinin fotoğrafları yayınlandı.