Chuck etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
27 Ocak 2012


Bu harika, inanılmaz, muhteşem dizi Chuck, bu gece sona eriyor. Bu dizi yıllar boyunca bana çok şey demekti. İnsanlar “Bu sadece bir dizi” derler ama öyle değil. Bu bir diziden daha fazlası. Haftanın sadece bir saati daha eğlenceli hale getiriyor. Bu dizi benim bir parçam haline gelmişti.


Chuck 5. Sezon 12. ve 13. Bölümü ile 27 Ocak 2012, Cuma günü 2 saatlik final ile ekranlara veda ediyor. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus Sarah ve Chuck Versus the Goodbye” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck 5. Sezon 11. Bölümü ile 20 Ocak 2012, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus the Bullet Train” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck 5. Sezon 10. Bölümü ile 13 Ocak 2012, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus Bo” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck 5. Sezon 9. Bölümü ile 6 Ocak 2012, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus the Kept Man” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck 5. Sezon 8. Bölümü ile 30 Aralık, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus The Baby” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck 5. Sezon 7. Bölümü ile 23 Aralık, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus the Santa Suit” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck hayranları için özel bir hediye olarak, Linda Hamilton, 27 Ocak’ta, dizinin iki saatlik dizi finali için, Mary Bartowski olarak geri dönecek.


Chuck 5. Sezon 6. Bölümü ile 16 Aralık, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus the Curse” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Chuck dizisinin final bölümüne daha iki ay var ama ilk eleştiri (bir şekilde taraflı olsa da) kulağımıza geldi ve oldukça da coşkulu!

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 İleri