Channing Tatum etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Steven Soderbergh’in yönettiği ve Matthew McConaughey, Channing Tatum, Alex Pettyfer ile Olivia Munn’un oynadığı Striptiz Kulübü (Magic Mike), 5 Ekim 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


Steven Soderbergh’in yönettiği ve Channing Tatum, Ewan McGregor, Antonio Banderas ile Michael Douglas’ın oynadığı Çapraz Ateş (Haywire), 13 Nisan 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Sevdiğiniz kişi artık sizi tanımasaydı ne olurdu?

Ruh eşinizin kalbini nasıl geri kazanacağınızı bilir miydiniz?

Michael Sucsy’nin yönettiği ve Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill ile Scott Speedman’ın oynadığı Aşk Yemini (The Vow), 13 Nisan 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Phil Lord ile Chris Miller’in yönettiği ve Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson ile Dave Franco’nin oynadığı Liseli Polisler (21 Jump Street), 27 Nisan 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Emrimle, G.I. Joe fazlasıyla zarara uğratılarak sonlandırıldı.” Yeni yıla girmemize az zaman kala bu hafta gelen bir sürü film haberleri üzerine 2012 için sinemaseverlerin dikkatini çekmeye çalışıyorlar. ‘Men In Black 3 filminin ilk Fragmanı’ndan sonra bir başka seri filmi G.I. Joe: Retaliation ilk fragmanını yayınladı. G.I. Joe’nun eski filmlerinde yer alan oyuncu kadrosundan sadece Channing Tatum’u görüyoruz. Bunun yani sıra yeni katilan oyuncu kadrosunun içinde Dwayne Johnson, Bruce Willis, Ray Stevenson ve Adrianne Palicki gibi isimler var. Fazlasıyla aksiyon içeren film, aksiyon sevenler için oldukça izlenesi geldi bana.


Friday Nights Lights’ın yıldızı Adrianne Palicki, Paramount’ un G.I. Joe: Cobra Strikes devam filminde kadın lideri oynayacak. Lady Jaye’yi oynayacak olmasıyla Channing Tatum ve Swayne Johnson’ ın yer aldığı kadroya katılmış oldu. Ray Park’ın yeniden Snake Eyes karakterini ve Lee Byung-hun’ın da tekrar Storm Shadow’u canlandırması bekleniyor. Ve RZA çoktan filme katıldı.


Bu film belirli bir nüfusa etki etmek için yapılmış ve oldukça işe yarayacak gibi. The Vow adındaki Rachel McAdams ve Channing Tatum’ un başrollerinde yer aldığı yeni romantik-drama filminin fragmanı yayınlandı. Bu iki oyuncu yeni evli çifti canlandırıyor fakat bir araba kazası ikisini hastanelik ettiği zaman Paige (McAdams) uyandığında eşinin kim olduğunu hatırlamıyor.


G.I. Joe: The Rise of Cobra’nın devamını birçok adayın arasından kimin yöneteceğinin seçilmesini duymayı bekliyorduk. Olağanüstü seçimin üzerine Jon Chu’nun G.I. Joe 2’yi yöneteceğini Deadline raporladı. Güya bu seçim Jon Chu, F. Gary Gray ve bilinmeyen yönetmen Jaume Collet-Serra arasındaymış. Bu onlara diğer projelerine bolluk getirmiş gözüküyor. Ama görünen o ki Chu’dan hoşlanmış ve şimdi onun uğraşlarına hazırlanıyorlar. O Justin Bieber: Never Say Never’a doğru studyo için kendini kaptırmış, Step Up 2 ve 3D ‘yi yönetti ve The Lxd’nin yaratıcısı. Evet, o gereğinden fazla G.I. Joe’yu ileriye taşıyacak.


Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi Jonah Hill (2008) projesine aktör Channing Tatum’a da imzayı attırıp Kasım’da ekibe katmıştı. Şimdi Deadline websitenin açıklamasına göre, televizyon dizisi ’21 Jump Street’in beyaz perde uyarlamasına Ice Cube’da katılıyor.