Breaking Bad etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

2014 People's Choice Ödülleri Kazananları Açıklandı
Halkın Seçimleri (People’s Choice) Ödülleri dün gece Los Angeles Nokia Theater’da yapılan eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 40. kez düzenlenen töreni, 2 Broke Girls dizisinin oyuncuları Kat Dennings ve Beth Behrs sundu.

65. Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu
Televizyon dünyasının Oscar’ları sayılan 65. Emmy ödülleri ABD’nin Los Angeles kentinde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. How I Met Your Mother dizisiyle tanınan Neil Patrick Harris gecenin sunuculuğunu üstlendi.

Breaking Bad 5. Sezon 16. Bölüm Fragmanı
Breaking Bad 5. Sezon 16. Bölümü ile 29 Eylül 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Felina” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Breaking Bad 5. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
Breaking Bad 5. Sezon 13. Bölümü ile 8 Eylül 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “To’hajiilee” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Breaking Bad 5. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Breaking Bad 5. Sezon 11. Bölümü ile 25 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Confessions” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Breaking Bad 5. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Breaking Bad 5. Sezon 10. Bölümü ile 18 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Buried” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Breaking Bad 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Breaking Bad 5. Sezon 9. Bölümü ile 11 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Decision” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


IMDb, 2012 yılının en iyi en çok beğenilen 10 dizisini izleyiciler için derledi. Diziler en çok izlenme oranına göre değil 160 milyon tekil kullanıcının görüşleri alınarak sıralandı. 2012 yılının en çok sevilen dizileri ve onlar hakkındaki yorumları öğrenmek istiyorsanız bu haberi kaçırmayın!


Breaking Bad 5. Sezon 8. Bölümü ile 2 Eylül 2012, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Gliding Over All” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Breaking Bad 5. Sezon 7. Bölümü ile 26 Ağustos 2012, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Say My Name” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 İleri