Batman 3 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Christopher Nolan’ın yönettiği ve Christian Bale, Anne Hathaway, Tom Hardy ile Marion Cotillard’ın oynadığı Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises), önümüzdeki aylarda Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Cuma günü ülkemizde gösterime girecek olan The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filminin gala etkinliğini iptal edildi. Vestel, Türkiye’de özel ön gösterimini düzenleyeceği The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filminin gala etkinliğini iptal etti.


Ateş gitgide yükseliyor!

Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Chris Nolan‘ın yönetmenliğini yaptığı The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor), Christian Bale‘in yeniden Batman olarak karşımıza çıktığı son Batman filminde Tom Hardy maskeli bir cani olan Kötü adam Bane karakterini canlandırıyor ve üçüncü ve son resmi fragmanı artık izleyebiliyoruz. Anne Hathaway, Kedi kadın olarak filmde yer alıyor, ayrıca Joseph Gordon-Levitt & Marion Cotillard, ve Gary Oldman & Michael Caine diğer oyuncular arasında. Kesinlikle muhteşem bir film olacağa benziyor.


Okul projesi için Christopher Nolan’ın son Batman filmi Kara Şövalye Yükseliyor ‘u konsept alınarak hazırlanan açılış jeneriği Doğan Can Gündoğdu tarafından yapıldı. Vimeo hesabına ekledikten kısa bir sürede 260.000 kişi tarafından izlenip, büyük ilgi gördü. Aynı zamanda bir çok yabancı kaynaklı sinema ve tasarım sitelerinde bu konu başlık oldu. Doğan Can Gündoğdu’nun hazırlamış olduğu bu güzel açılış jeneriğini haberin devamında izleyebilirsiniz.


Ateş yükseliyor!

“Fırtına yaklaşıyor Bay Wayne. Siz ve arkadaşlarınız daha etkili bir saldırı planlamalısınız.” Sonunda ikinci fragmanı izleyebiliyoruz. Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Chris Nolan‘ın yönetmenliğini yaptığı The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor), Christian Bale‘in yeniden Batman olarak karşımıza çıktığı son Batman filminde Tom Hardy maskeli bir cani olan Kötü adam Bane karakterini canlandırıyor ve ikinci resmi fragmanı artık izleyebiliyoruz. Fragman bu hafta sonu HD kalitesiyle, Apple sayesinde sinemalarda yayınlanmaya başladı. Anne Hathaway, Kedi kadın olarak filmde yer alıyor, ayrıca Joseph Gordon-Levitt & Marion Cotillard, ve Gary Oldman & Michael Caine diğer oyuncular arasında. Kesinlikle muhteşem bir film olacağa benziyor.


Efsane sona eriyor.

The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filmi için resmi web sitesinde film afişi yayınlandı. Bu poster, Chris Nolan’ın Batman serisinin destansı son filmine ait. Posterin arka planında Bane yer alıyor ve yerde bir kırık Batman maskesi var. Ayrıca “The Legend Ends” sloganı da yerini almış.


Son günlerde Empire Dergisi, derginin kapağı için viral bir oylama oyunu başlatmıştı. Günlerce oylanan bu oyundan sonra derginin fanları yeni sayılarında hangi kapağın ilk olarak çıkacağına karar verecekleri. Seçenekler ise; Batman mi? Bane mi? Derginin The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) kapağı ayrıca Empire’in “dünyadaki ilk” TDKR kapakları olacaktı. Yeterli oylar elde edildikten sonra (Cumartesi 160 K gibi bir sayıdan söz ediyoruz), Bane kapağı açıklandı. Çok harika görünüyor, tabi daha önce görmediğimiz bir şey değil ama ben daha çok Batman’le ilgileniyorum. Elinde ne tutacağını merak ediyorum yoksa yeni çıkmış Bat-dürbünleri mi? Haberin devamında Bane kapağının tamamını görebilirsiniz ve Batman’den ise açıklanmış olan bir kısmını da.


The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor)‘in çekimleri devam ediyor. Nihayet Kedi Kadını artık görmeye başlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Kedi Kadına ilk bakışı atmıştık. Ardından Setten fotoğraflar gelmeye başladı. Yayınladığımız videolarda sonunda merak ettiğimiz Batwing ve Batmobile’i de görmüş olacağız. Bugün sette takipçileri tarafından çekilen videoları haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Dark Knight Rises‘te kavga gitgide büyüyor yada yardım takviye ekibi yolda. Kedi Kadın’dan ilk fotoğraf bugün yayınlamıştık. Geçtiğimiz günlerde de biliyorsunuz; çekimler devam ediyor. Batman ile Bane’nin dövüşürken ki fotoğraflarını yayınlamıştık. Kim bilir belkide Kedi Kadın yardıma geliyor? Yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bulabilirsiniz.


Warner Bros., Zack Snyder’ın Man of Steel filminde Superman olarak Henry Cavill’in ilk fotoğrafını daha yeni yayınlamışken şimdide Christopher Nolan’ın The Dark Knight Rises filminden Selina Kyle olarak Anne Hathaway’in ilk resmi fotoğrafını huzurlarımıza sunuyor.

 1 2 3 İleri