Ashley Greene etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


A Warrior’s Heart isimli Lakros sporuna dayalı gençlik spor filminde birçok kişinin favori oyuncuları yer alıyor. Alacakaranlık serisinin Kellan Lutz ve Ashley Greene’i, Glee dizisinin Chord Overstreet’i, Gabrielle Anwar, William Mapother ve Adam Beach filmde yer alan isimlerden. Alacakaranlık’da kardeş olarak karşımıza çıkan Kellan Lutz ve Ashley Green, bu filmde birbirine âşık iki genci canlandırıyor.


Alacakaranlık yıldızı Ashley Greene ABC kanalının yüksek uçuş eğitimi alan birinci sınıf öğrencilerin anlatıldığı Pan Am adlı dizisine iniş yaptı.


Twilight: Breaking Dawn: Part 1 (Alacakaranlık: Şafak Vakti: Bölüm 1) ile ilgili birçok teori ortaya konmuştu ve içerdiği ihtiraslı ilişki, kan ve bir adamın bir bebeği çıkarmak için bir karnı çiğnediği gibi şiddet içerikli sahnelerinden dolayı +18 olabilirdi fakat +13 olma ihtimali daha yüksekti.


Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın Louisiana’da ki çekimleri süresince Ashley Greene e-mail aracılığıyla, Miley Cyrus ile birlikte çalışmak gibi bazı soruları MTV için cevapladı ve o en çok Breaking Dawn’ı ve Kristen Stewart’ı bir vampir gibi görmeyi bekledi.


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!


Şükran gününden birkaç gün önce, Warner Bros, 2011 yapımlarının daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarını görücüye çıkardı. Yayınlanan fotoğrafları haberin devamında görebilirsiniz.


Summit Entertainment, The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti) filminin iki film olarak yayınlanacağını açıkladı.


Vanity Fair Magazin Dergisinin Temmuz 2010 sayısında, Dakota Fanning, Ashley Greene, Nikki Reed, Bryce Dallas Howard ve Julia Jones kesinlikle büyüleyici şekilde yer alıcaklar. Fotoğrafları ve fotoğraf çekimleri sırasında hazırlıkların videosu haberin devamında…


Dimension, ilk çekimlerine Temmuz’da başlanacak olan “Çığlık 4” ün oyuncu seçimleri için ilk adımı atıyor.

Lake Bell, imtiyaz için görüşmelere başladı ve tekliflerde “Twilight” ın aktristi Ashley Greene, “Heroes” un yıldızı Hayden Panettiere ve “Twelve” in Rory Culkin baş rol oyuncuları olarak öne çıkıyor.


The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filminden yeni promo fotoğraflar 12. “Ashley Greene (Alice Cullen)’” serisi yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan yeni promo fotoğraflarına bakabilirsiniz.

 1 2 3 İleri