Arrow etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Arrow'un 4. Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı!
Stephen Amell Facebook sayfası aracılıyla Arrow‘un 4. Sezonunun ilk fragmanını yayınladı. Sorularınızın çoğuna yanıt bulabileceğiniz aksiyon dolu bir fragman. Peki Oliver Queen’i Starling Şehrine geri getiren ne oldu? İzleyin ve görün.

DC's Legends of Tomorrow'un yeni maskelisi Caity Lotz hakkında bilmeniz gereken 6 şey
Starling City’nin yeni maskeli kahramanını canlandıran Caity Lotz hakkında bilmeniz gereken 6 şey…

Arrow'un 4. Sezonunda H.I.V.E. Örgütünün Rolü Büyük Olacak!
Arrow serisinin senaristleri izleyicilerini şaşkına çevirmeyi oldukça seviyorlar. İzleyicilerin yaşanacak olanları önceden tahmin edememesi senaristlerin ne kadar başarılı bir iş çıkardığını kanıtlıyor. Ama birinci sezondan beri süregelen en ilginç hikayelerden biri olan John Diggle’ın kardeşinin Deadshot olarak bilinen Floyd Lawton tarafından öldürülmesi hikayesi hala gizemini koruyor.

Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı
Arrow 3. Sezon 20. Bölümü ile 22 Nisan 2015, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Fallen” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Harley Quinn'i Yeniden Arrow'da Görmeyi Beklemeyin!
Eğer Harley Quinn’i Arrow‘un ‘Suicidal Tendencies’ başlıklı 17. bölümünde göreceğinizi umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Arrow’un başyapımcısı David Ayers’in Suicide Squad filmi ve Fox’un Gotham serisi nedeniyle Dr. Harleen Frances Quinzel’i yeniden Arrow’da yer almasına izin verilmediğini söyledi.

Yeni bir The Flash/Arrow Spinoff'u Yolda!
Deadline haber sitesi içinde Atom, Firestorm, Captain Cold, ve daha önce ekranda hiç görmediğimiz üç DC süperkahramnının da yer alacağı yeni bir serinin hazırlık aşamasının başladığının haberini verdi. Aynı zamanda Caity Lotz da henüz açıklanmayan bir rol ile seriye dahil olacak. Muhtemelen bu rol Canary karakteri olur.

Arrow'un Değerli Dostu John Diggle Süper Kahramanlığa Terfi Edilir Mi? Edilir!
Henüz hiçbir şey kesinleşmese de Arrow‘un değerli dostu John Diggle’ı yakında kendi dizisine kavuşma yolunda. Daha önce Ryan Reynolds tarafından canlandırılan, 2011’de gösterime girip neredeyse hiç olumlu yorum alamayan Green Lantern, yakında TV izleyicisiyle buluşacak.

Arrow 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı
Arrow 3. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mart 2015, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Offer” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Firestorm'u Arrow Dizisi Ekranlarında mı Göreceğiz?
Firestorm karakterini canlandıran aktör Robbie Amell, Instagram üzerinden yayınladığı son fotoğraf ile kesinlikle böyle düşünmemizi istiyor. Fotoğrafta Firestorm ile yeşil kostümünü giymiş, maskesini takmış Arrow‘u yan yana görüyoruz.

Arrow 3. Sezon 15. Bölüm Fragmanı
Arrow 3. Sezon 15. Bölümü ile 25 Şubat 2015, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Nanda Parbat” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri