Anna Hathaway etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

85. Oscar Ödül Töreni Adayları Açıklandı
Los Angeles Dolby Tiyatrosu’nda Seth MacFarlane’in sunduğu Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin 85. Oscar ödülleri sahiplerini buldu.


Yönetmen David O. Russel ve başrolü Natalie Portman’ı kaybettikten sonra Pride and Prejudice and Zombies’in uyarlaması doğmadan iyiden iyiye ölmüştü. Fakat proje yazar, yönetmen ve oyuncu Mike White uyarlamanın yönetimine getirildikten sonra yeniden hayat bulacak gibi görünüyor. Şimdi yeniden oyuncu makinesi açık ve çalışıyor gibi görünüyor (ya da en azından dedikodu kazanı) Pajiba’nın öğrendiğinegöre James McAvoy Mr. Darcy’yi oynamak için sıraya girerken Elizabeth Bennet baş rolü için Anna Hathaway düşünülüyor. Bununla birlikte akla gelen bu isimler henüz resmi olarak hiçbir açıklamada geçmiyor.


Ice Age (Buz Devri) serisinin yaratıcılarından Carlos Saldanha yönettiği yepyeni bir macera “Rio”, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor! Üstelik 3D seçeneğiyle… Anna Hathaway, Jesse Eisenberg, Rodrigo Santoro ile Jake T. Austin’in seslendirdiği animasyon filmin Türkçe altyazılı fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.