American Hustle etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Oscar Ödüllü Christian Bale Yer Aldığı Her Filmde Bambaşka Biri Oluyor
American Hustle (Düzenbaz) ile yine şaşırtıyor ama bu sefer zayıflamadı tam tersine 22 kilo aldı. Düzenbaz haricinde diğer filmlerde Christian Bale’in farklı halleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Amy Adams Yeni Filmi American Hustle'da Jennifer Lawrence ile Öpüşme Sahnelerini Anlatıyor
Jennifer Lawrence endişelenmemeli çünkü Amy Adams öpüşme anları için iyi şeylerden başka bir şey söylemiyor: “Bu işte çok başarılı! Çok yumuşak dudakları var. O gerçekten harika bir kadın. Düzenbaz (American Hustle)‘da herkesin kimyası çok tuttu. Benim ve Jennifer arasındaki değişken enerji nedeniyle neredeyse mahremiyetimizin sınırındaydık çünkü çok o anlık bir duyguydu ve sonra beni öptü.”

Time Dergisinin 2013 Yılının En İyi Filmlerini Seçti!
Ödül sezonunun ortasındayız bu da en iyi film listelerinin oluşturulmaya başlandığı anlamına geliyor. Elimize en son geçen liste eleştirmen Richard Corliss tarafından hazırlanan Time dergisinin 2013 yılının en iyi 10 filmi listesi oldu.

Amy Adams, American Hustle Filmindeki Rolünde Birbirinden Seksi Kostümlerle Karşımıza Çıkıyor!
David O. Russell’ın geniş bir döneme yayılan dram filmi American Hustle‘da Adams işbirlikçi bir dolandırıcı olan Sydney Prosser karakterini canlandırıyor. Kostüm tasarımcısı Michael Wilkinson Adams için “O küçük bir kasabada büyümüş ama kendini tekrardan yaratmak için New York’a taşınmış ve filmin sonuna doğru Manhattan’da sofistike, kendine güvenli kadına dönüşen birini canlandırıyor. Değişim sürecinde 50’ye yakın tarz değiştiriyor.” diyor.

2 Aralık 2013

American Hustle (2013)
David O. Russell’in yönettiği ve Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Christian Bale, Amy Adams’ın oynadığı American Hustle, 17 Ocak 2013’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

American Hustle Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

“Özgüveni beni ona sürüklüyor.”

Sonunda Columbia David O. Russell’ın American Hustle filminin bir başka yeni fragmanını daha yayınladı. Yeni fragman bizlere 1970’lerde geçen bu hikayeye ve hikayenin bütün karakterlerine daha da yakından bakma imkanı sunuyor. Christian Bale, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Amy Adams ve Jeremy Renner’ı gerçek bir hikaye olan Abscam’da göreceğiz. İlk fragman oldukça iyiydi ama benim merakla görmeyi beklediğim fragman buydu. Olaylar oldukça iyi bir müzik ve düzenlemeyle bir araya getirilmiş ayrıca hikayedeki karakterleri de daha ayrıntılı görebiliyoruz.