Adrianne Palicki etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
31 Ekim 2014

John Wick (2014)
Chad Stahelski’nin yönettiği ve Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen ile Adrianne Palicki’nin oynadığı John Wick, 28 Kasım 2014’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Emrimle, G.I. Joe fazlasıyla zarara uğratılarak sonlandırıldı.” Yeni yıla girmemize az zaman kala bu hafta gelen bir sürü film haberleri üzerine 2012 için sinemaseverlerin dikkatini çekmeye çalışıyorlar. ‘Men In Black 3 filminin ilk Fragmanı’ndan sonra bir başka seri filmi G.I. Joe: Retaliation ilk fragmanını yayınladı. G.I. Joe’nun eski filmlerinde yer alan oyuncu kadrosundan sadece Channing Tatum’u görüyoruz. Bunun yani sıra yeni katilan oyuncu kadrosunun içinde Dwayne Johnson, Bruce Willis, Ray Stevenson ve Adrianne Palicki gibi isimler var. Fazlasıyla aksiyon içeren film, aksiyon sevenler için oldukça izlenesi geldi bana.


Friday Nights Lights’ın yıldızı Adrianne Palicki, Paramount’ un G.I. Joe: Cobra Strikes devam filminde kadın lideri oynayacak. Lady Jaye’yi oynayacak olmasıyla Channing Tatum ve Swayne Johnson’ ın yer aldığı kadroya katılmış oldu. Ray Park’ın yeniden Snake Eyes karakterini ve Lee Byung-hun’ın da tekrar Storm Shadow’u canlandırması bekleniyor. Ve RZA çoktan filme katıldı.


Kırmızı alarm! Yoksa mavi mi desek?

EW, 1970’lerin klasik serisinden yeni uyarlaması Wonder Woman –diğer adıyla Diana Prince– karakterini canlandıran Adrianne Palicki’ den ilk özel görüntüyü elde etmiş bulunmakta.


Genellikle sarışın olan aktrist ilk kez Elekra Luxx’un galasında yeni ve havalı siyah saçlarıyla gördük ve bizlere yaklaşan “WONDER WOMAN” ‘ın nasıl görünebileceği konusunda küçük fikirler vermiş oldu.


Friday Night Lights’tan tandığımız Adrianne Palicki NBC’nin üstünde çalıştığı Wonder Woman projesiyle karşımıza gelecek. David E. Kelley (Harry’s Law)’ye göre bu yeni serinin pilot bölümünde, Palicki, Diana Prince olarakta bilinen Wonder Woman’ı canlandıracak. Dizi Los Angeles’ta suçla savaşan süper güçlere sahip bir kadının aynı zamanda şirket yönetici olarak çifte yaşamını idare etmesini konu alıyor.

Yazar-yönetmen Scott Stewart’ın (“Priest”) son filmi “Legion/Kıyamet Melekleri” çarpıcı ölçüde özgün ve dehşet verici bir kıyamet vizyonu sunuyor. Filmde Mojave Çölü’ndeki köhne bir lokanta dünyanın son perdesi için sahneyi oluşturuyor. İnsanlık kendini vahşi bir öfkeyle yok ederken, ücra bir köşede kısılıp kalmış olan küçük bir grup insan gizemli ve güçlü bir yabancının yardımıyla insanlığın son neferi olmaya hazırlanıyorlar.