46 Dergisi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Yönetmen Yüksel Aksu; usta fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un fotoğraf kültür dergisi “46”nın “Hayvanlar Özel Sayısı”na “Dağ Keçisi” olarak konuk oldu. Doğa konusundaki hassasiyetiyle tanınan ve 2. sinema filmi “Entelköy Efeköy’e Karşı” 2 Aralık’ta vizyona girecek olan Aksu; “‘İnsan hakları yokken havyan hakları olur mu?’ demek saçma çünkü hakkın önceliği olmaz, hak haktır canlıya aittir, vicdana ilişkindir.” diyor.


“Heroes Edition” Çıktı!

46 Dergisi, Aydın Boysan kapaklı Eylül-Ekim 2011 “Heroes Edition” konseptiyle tüm bayilerde.


Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifi bu kez ünlüleri süper kahraman haline getirdi. O isimler arasında kimler yok ki?


“Peace & Love Edition” Çıktı!

46 Dergisi, Gürkan Uygun kapaklı Temmuz-Ağustos 2011 “Peace & Love Edition” konseptiyle tüm bayilerde.


“Love Edition” Çıktı!

46 Dergisi, Özkan Uğur (Frankenstein) kapaklı Mart-Nisan 2011 “Horror Edition” konseptiyle tüm bayilerde.


“Love Edition” Çıktı!

46 Dergisi, Demet Akbağ kapaklı Ocak-Şubat 2011 “Love Edition” konseptiyle tüm bayilerde.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


46 Dergisi, Beyazıt Öztürk kapaklı Kasım-Aralık 2010 sayısında Darth Vader (Dave Prowse) ve The Walking Dead dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.


46 Dergisi, Haluk Bilginer kapaklı Eylül-Ekim 2010 sayısında Ezel ve Cem Yılmaz dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.


46 Dergisi‘nin ‘Ölüm ve Ölümsüzlük’ konseptli Temmuz-Ağustos 2010 yeni sayısı Sonisphere Festival orjinal afişi ve dev posteriyle birlikte çıktı!