14 Şubat Sevgililer Günü etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

1993 yılından beri aktif müzik yapan ve Türkiye’nin ilk yasal punk rock albümünü yayımlayan Rashit grubu, yepyeni 4 şarkıılık mini albümle yaklaşık 5 yıl aradan sonra müzik piyasasına geri dönüyor.

Supernatural 5. Sezon 14. Bölümü ile 11 Şubat, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.


Sevgililer gününden nefret mi ediyorsunuz ? O halde Supernatural‘ın şeker ve çiçekli bu haberi ile kalbiniz müthiş bir şekilde çarpacak. Dikkat: Haberin devamı SPOILER içerir!

Supernatural 5. Sezon 15. Bölümü ile 18 Şubat 2010 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “My Bloody Valentine” olarak açıklandı. Yeni bölüm ile ilgili elimize geçen kamera arkası çekimlerini haberin devamında izleyebilirsiniz.

Supernatural dizisi sevgililer gününe özel bölümü olan “My Bloody Valentine”, Winchester kardeşlerin ziyaretine Cupid’i davet ediyor. Şubattaki bölüm başlığına bakarak bu küçük kanatlı meleğin kim olduğunu görebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaşması ile birlikte çiftler “Sevgili”ye ne alınması gerektiği ile ilgili büyük bir telaş yaşamaya başlarlar. Peki, bu özel günde “Sevgili”nize en güzel aşk şarkılarından oluşan bir albüm hediye etmeye ne dersiniz? İşte “Mellow Moods For Lovers” tam size göre bir seçim olacak. Albümde yer alan en güzel aşk şarkıları bu özel günde sevginizi ölümsüzleştirecek.