Anasayfa » Dizi » Eski Hikaye Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Eski Hikaye Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Ben kaderimi kendim çizmek için buradayım. Ben kıyametim, hesap sormak için yaşıyorum. Ben eski bir hikayenin intikamcısıyım.

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Eski Hikaye dizisinde, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.  Çok yakında TRT1 ekranlarında başlayacak dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Mete’nin (Buğra Gülsoy) hayattaki tek akrabası olan dayısının intikamını almak üzere giriştiği uğraşın hikayesi gibi görünse de aslında kahramanın geçirdiği değişim anlatılacaktır.

Dizide Kuzey Güney‘de Güney karakterini canlandıran Buğra Gülsoy, Funda Eryiğit, Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde rol alan Murat Daltaban, Damla Debre, Tuğçe Kumral, Ali Barkın, Tayfun Erarslan, Sermet Yeşil, Osman Alkaş, Ferda Işıl, Songül Sevdik, Diren Polatoğlulları, Mehmet Esen, Sinan Demirer rol alıyor.

Eski Hikaye (Yeni Dizi) Yakında TRT1 Ekranlarında!

Eski Hikaye İlk Tanıtım Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

 1. Leyla -

  İyi bir diziye benziyor Buğrayıda çok beğenirim iyi bir oyuncudur.

 2. Onur -

  Fragman gayet güzel olmuş intikam üzerine kurulu biraz aksiyon tadında bi dizi olucaksa izlenir ama saçma sapan aşk dizisi aldatma hikayesi falansa her kanalda bir sürü var onlardan zaten ama TRT1 ise kalite akar…

 3. eyşan -

  hmm gerçekten güzel bir diziye benziyo izlemek gerek..

 4. Kadir Mutlu -

  Süper Bi Filme Benziyor, Buğra Harika Saten..

  • Kadir Mutlu -

   Zaten.. 😀

Yorum Alanı