Anasayfa » Etkinlik » Emre Aydın ve Gizli Özne, Rock’n Dark Antalya Elemelerinde!

Geçen yılın birincisi Gizli Özne, evinde sahne almanın heyecanını yaşayacak.

Antalyalı Emre Aydın ve Gizli Özne
Rock’n Dark Müzik Yarışması Antalya Elemelerinde Buluşuyor.

Rock’n Dark 2010’un Antalya durağı 13 Mart Cumartesi, Talya Convention Center’da gerçekleştirilecek. Rock’n Dark 2009 birincisi Antalyalı Gizli Özne, 2010’un konuk grubu olarak Antalya’da sahne alacak. Gizli Özne’den sonra sahneyi Antalyalı Emre Aydın alacak.

Yarışmaya geçen yıl Antalya’dan katılan ve finalde ipi göğüsleyen “Gizli Özne”, 2010’un konuk grubu olarak kendi evinde sahne alacak. 2009’da amatör olarak ayrıldığı Antalya’ya profesyonel olarak dönen Gizli Özne, kendi şehrinde sahne almanın heyecanını yaşayacak. Antalya’dan çıkan ve Avrupa’da ödül almaya kadar birçok başarıya imza atan emreaydın da Gizli Özne’den sonra sahne alacak.

En iyi grup, en iyi erkek vokal, en iyi bayan vokal ve en iyi sahne performansının seçileceği yarışmada elemeleri geçen gruplar nisan ayında İstanbul’daki finalde yarışacak. Amatör müzisyenleri rock dünyasına kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışmanın Antalya elemeleri amatör grupların heyecanlı çekişmesine sahne olacak.

Rock’n Dark Müzik Yarışması’nın, 2010 yılında bugüne kadar ziyaret ettiği duraklarda yapılan elemeler sonucu, Ankara’da “Sade“, Edirne’de “Control_Z“, Çanakkale’de “Klişe” ve Eskişehir’de 21 Gram, Bursa’da Narc ve İzmir’de YerleBir grubu birinci oldu. Yarışma, Antalya’nın ardından İstanbul’da gerçekleşecek ve Mersin’de son bulacak. Bölgelerinde yapılan elemelerde birinci olacak amatör rockçılar, nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek finalde yarışacak.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı