Anasayfa » Sinema » Elijah Wood “Hobbit” Filminde Yer Alacak


Yüzüklerin Efendisi serisinde Frodo Baggins karakterini canlandıran Elijah Wood, Peter Jackson’ın yönetmenliğini yapacağı ve iki filmden oluşacak olan “Hobbit” serisinde aynı rolle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak.

J.R.R. Tolkien’ın kitabında yer almayan Frodo karakterinin dönüşü şu şekilde olacak: Bilbo Baggins’in maceralarının yer aldığı ve söz konusu kısmın bizzat Bilbo Baggins tarafından kaleme alındığı kitap Frodo tarafından devam ettirilmiş ve Yüzüklerin Efendisi’nin sonunda tamamlaması için Samwise ‘Sam’ Gamgee’ye teslim edilmişti. Frodo karakteri her iki “Hobbit” filminin hem başında hem de sonunda Bilbo Baggins’in perdeye yansıyan hikâyesini okurken görünecek. Bu sahnelerin en başından beri Peter Jackson ve ekibince yazılan senaryoda yer aldığı ve ayrıca Sam, Merry, Pippin karakterlerinin muhtemel dönüşü için de açık kapı bırakıldığı belirtiliyor.

Kasım 2012’de vizyona girmesi planlanan “The Hobbit“in başrollerinde Martin Freeman, Cate Blanchett, Ron Perlman, Hugo Weaving, Ian McKellen ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor

mkkukul yazdı

Yorumlar

  1. özden -

    Bu çok sevindirici bir haber:))) eski oyuncuları tekrar aynı karede görmek harika olacak:))zaten yüzüklerin efendisine bayılıyorum, gerçekten muhteşem bir seriydi… şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum:))))

Yorum Alanı