Anasayfa » Etkinlik » Efes Pilsen One Love Festival’den Türkiye’nin En Ses Getirecek Karaokesi: One Love One Song


Efes Pilsen One Love Festival’den Türkiye’nin “Ses” Getirecek Karaokesi: One Love One Song.

Bu yıl 10. yaşını kutlayan Efes Pilsen One Love Festival, One Love One Song dev karaoke etkinliği ile Türkiye’de bir ilke imza atacak. Binlerce festivalci, müzik dünyasından sürpriz isimlerle beraber dev karaokede buluşarak tek ses olacak!

Pozitif organizasyonuyla gerçekleşen ve bu yıl kapılarını 2-3 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da açacak olan Efes Pilsen One Love Festival, Türkiye’de bir “ilk”e daha imza atacak.

One Love One Song dev karaoke etkinliği ile binlerce festivalci, Türkiye’nin en büyük karaokesinde buluşarak hep birlikte şarkı söylemenin keyfini yaşayacak. 3 Temmuz Pazar günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek One Love One Song dev karaoke etkinliğinde festivalciler, Cake ve Editors’ın performansları arasında, müzik dünyasından sürpriz isimlerle birlikte şarkı söyleme şansını yakalayacak.

One Love One Song’a katılmak isteyen katılımcılara festival alanında kurulan standlarda farklı renklerde kuponlar verilecek. Renklerle belirlenen One Love One Song alanına gelen katılımcılara mikrofonlar dağıtıldıktan sonra geri sayım başlayacak ve geri sayım bittikten sonra binlerce festivalci aynı anda I Will Survive şarkısını söylemeye başlayacak. Etkinlik sırasında bir ekranda şarkı sözleri akarken diğer ekrana da festivalcilerin görüntüleri yansıtılacak.

One Love One Song

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı