Anasayfa » Sinema » Dwayne Johnson, Monster Hunter’s Survival Guide Filminde Rol Alacak!


Sonunda “The Rock” olarak bilinen Dwayne Johnson onun için iyi olabilecek yeni bir projeye başlıyormuş. Deadline’in açıkladığına göre Zenescope tarafından yayınlanan mini seri Monster Hunter’s Survival Guide çizgi kitabının uyarlaması olan filmde yer alacak. Live-action macera filminin yapımı Simon Kinberg (Jumper, X-Men: First Class, This Means War) tarafında kendi yapım şirketi olan Genre Films’de yapılacak. Bu arada live-action terimi, gerçek aktörlerle animasyon karışımı filmlere deniliyor. John Paul Russ tarafından yeni yayınlanmış olan kitap serisi, canavarları, ölümsüzleri, normal olmayan yaratıkları avlamak ve onlarla girilen çatışmalardan canlı kurtulmak için geniş kapsamlı bir rehberdir. Umarım film şu an kulağa hoş geldiği kadar da harika bir film olur.

Canavarlar çevremizi kuşattı. Her yerdeler; televizyonlarda, filmlerde… Onlar kâbuslarımız oldular. Ama onlar gerçekler mi? Vampirler, Kurtadamlar ve Zombiler gerçekten yaşıyorlar mı? En azından elimizde her Canavar Avcısı’nın sahip olması gereken geniş çaplı bir rehber var! İster büyük ayaklı bir hafta sonu avcısı ol ya da bir Vampir avcısı bu kitabi kaçırma riskini göze alamazsın. “Monster Hunter’s Survival Guide” kitabi size yalnızca bu efsanevi yaratıklardan birini nasıl yakalayacağınızı öğretmekle kalmayacak, ayrıca bu böyle bir deneyimden kurtulmanızın da tek çaresi olacak!

Dwayne Johnson bu yılın başlarında Justin Lin’in başarılı filmi ‘Fast Five’ ile karşımıza çıkmıştı. Aynı zamanda yine Journey 2: The Mysterious Island, John M. Chu’nun G.I. Joe 2: Retaliation, Ric Roman Waugh’nun Snitch ve Justin Lin’in yeni Fast and Furious #6 gibi filmlerle de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tabi bunların yapım çalışmalarına ne zaman başlanacağı ya da ne zaman yayına gireceği henüz belli değil. ‘Monster Hunter’s Survivel Guide’ filmi için de elimizde henüz bir bilgi yok yani ne zaman filmi izleyebileceğiz veya senaryoyu kim yazıyor, kim yönetiyor bunları bilmiyoruz ama filmin konsepti benim hoşuma gitti, tabi Johnson’un da bu filme dâhil olacağı gerçeği filme de ayrı bir hava katıyor. Johnson zaten tip olarak bir çizgi karakter gibi. Ben bunu sizler için takip ederim bu arada isteyenler olursa diye amazon.com’da bu kitabı $10’a bulabilirsiniz. Filmi başka beğenen var mi?

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı