Anasayfa » Dizi » Dexter 7. Sezonda Jason Gedrick’i Almayı Hedefliyor


HBO’da yayınlanan “Cut-Short Luck” dizisindeki rolünden yeni ayrılmış olan Jason Gedrick’in şansı yaver gitmişe benziyor çünkü hepimizin çok sevdiği Dexter dizisi 7. Sezonda onu da ekibine katmak istiyor. Hem de konuk oyuncu olarak değil, birden fazla bölümde beraber çalışmak üzere. Bu arada merak edenler ya da daha önce duymamış olanlar için HBO’da yayınlanan dizi “Cut-Short Luck” dizisi atlar ve at yarışları hakkındaydı ama dizinin çekimlerinin başladığı ilk günden bu yana sette 3 tane at ölmesinden dolayı dizi iptal edildi.

Neyse dedikoduyu bırakıp konumuza dönelim. Karanlık drama serimiz 7. Sezonunun galasını 30 Eylül’de yapıyor ve yeni bölümde Gadrick, Miami-Alani Centilmenler Kulübü’nün müdürü rolüyle karşımıza çıkacak ve bir şekilde yüksek profilli bir cinayet davası ile bağlantılı çıkacaktır.

Luck dizisindeki Jerry rolünün yani sıra, Gadrick’i daha önce Necessary Roughness, Desperate Housewives ve Lie to Me ama onun adını duyurduğu ve en başarılı olduğu işleri Boomtown ve zamanının çok ötesinde olan Murder One gibi oldukça bilinen dizilerdir.

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı