Anasayfa » Dizi » Deborah Ann Woll, Daredevil Dizisinde Yer Alacak!

Deborah Ann Woll, Daredevil Dizisinde Yer Alacak!
True Blood dizisi oyuncusu Deborah Ann Woll, Marvel’ın yaklaşan projesi Daredevil serisinde kadın başrolü kaptı. HBO’nun vampir dizisinin finali yaklaşırken genç oyuncu Karen Page karakterini canlandırmak için antlaşma imzaladı.

Page karakteri Daredevil çizgi romanlarında yer alan ve Daredevil’in öteki benliği Matt Murdock ile en uzun süre aşk yaşayan karakter olarak biliniyor. Çizgi romanlarda ilk bölümden itibaren hikayede yer almaya başlıyor. Daha önceden Daredevil filminde bu karaktere kısa bir göz atmıştık ancak ilk defa bu seri ile birlikte ayrıntılı bir şekilde ekrana yansıtılmış olacak.

Woll, Murdock ve Daredevil karakterlerini canlandıran Charlie Cox, Murdock’un en yakın arkadaşı ve yasal ortağını canlandıran Elden Henson, suç kralı Kingpin karakterini canlandrıan Vincent D’Onofrio ve seride henüz gizli olan bir karakteri canlandıracak olan Rosario Dawson’a katılıyor.

Marvel, Daredevil de dahil olmak üzere en az üç projesini izleyici ile buluşturmayı planlıyor. ABC kanalında yer alan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. ve ilerleyen zamanlarda ekranlarda yer alacak olan Captain America spinoff’u olan Agent Carter diğer projeler. Daredevil gelecek sene izleyici ile buluşacak.

True Blood 7. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı